بی نهایت از ابراز لطف و محبت یکایک شما دوستان عزيز سپاسگزارم. ای کاش دنیای حقیقی به من فرصت بیشتري میداد تا در دنیای مجازی  با شما خوبان  بيشتر همراه باشم.
خوبی ِ دنیای مجازی در اینست که رسانای امواج مهر، محبت، دوستی، دانایی و خرد شماست که بسیار برایم لذت بخش است.
فردا از طريق برنامه خوشا شیراز، مهمان مردم فهیم و دوست داشتنی شیراز و فارس هستم . امیدوارم ترانه ی جدیدی که برای تیتراژ این برنامه خوانده ام مورد پسندتان قرار بگیرد و در نهایت اینکه، حضرت دوست فردا را به آدینه ای طلایی بدل سازد.

3
3
0
3 نفر

7 نظر

 1. سلام استادعزیز.ما ازمشغله فراوان شماآگاهیم واین لطف شماست که همیشه باپیامهای زیبا امیدرودردلمون زنده میکنید.ورودتون روبه استانم،خیرمقدم میگم وغمگینم که برای چندمین باربه واسطه تحصیل درشهری دوراززادگاهم سعادت دیدارشماراحتی ازطریق تلویزیون پیدانمیکنم. درشهررازخوش بگذره بهتون.
 2. سلام آقای اخشابی مهربون و عزیز خیلی ممنونم که این پیام هفته رو اضافه کردید خیلی خوشحال شدم بسیار جالب هست دستتون درد نکنه خوش بحال شیرازیها که شما مهمانشون هستید امیدوارم سفر بهتون خوش بگذره و بسلامت برگردید پوستری که گذاشتید از خودتون بسیار زیباست شما در باغ ارم عالی هست امیدوارم همیشه مثل این عکس لبخند به لب داشته باشید و دلتون شاد باشه متشکرم smiley17 سلامت و موفق باشید smiley17
 3. سلام بر استاد اخشابی عزیز و مهربون ...چه عکس زیبایی عالی عالی عالی بود.
  از شما بسیار ممنونم که حضورتون رو در برنامه خوشا شیراز اطلاع دادید. ...امیدوارم سفر خوب و خوشی داشته باشید.منتظر حضورتان در برنامه هستیم..سلامت و شاد باشید.
 4. سلام استاد

  ممنونم فراوان
  ولی فکر نکنید خیلی خوشحالم نه
  این برای چندمین بار هست که شیراز میاین و اطلاع رسانی میشه ولی من متاسفانه این امکان برایم نیست تا در شهر خودم مهماندار شما باشم
  امید وارم عدم حضور من را برای عرض ادب به بی تفاوتی من نگذارید

  خوش امدید
  وبدانینید که همیشه و همواره طرفدارتون هستم و می مانم
 5. نمی دونم چرا هر موقع شما به شیراز تشریف میارین من یا روز بعدش جور شده بیام شیراز یا روز قبلش!
  درست مثل امروز که من دقیقأ یک ساعته که از شیراز به زادگاهم ، داراب برگشتم قطعأ اگر می دونستم به شیراز تشریف آوردیدن میموندم.
  به هر حال خیلی به استان فارس خوش آمدید. انشاا... که روزی هم به شهرستانهای استان مخصوصأ شهرستان داراب تشریف بیارید.
  خیلی خیلی در جوار شاهچراغ (ع) برامون دعا کنید
  انشاا... که سفرتون بخیر باشه
 6. به نام خالق باران

  سلام آقای اخشابی ماهم از لطف ومحبتتون بسیار سپاسگزاریم قلب ها با مهر ومحبته که به درون هم راه پیدا میکنن . یگی از معجزه های محبت اینه البته به نظر من که هیچ وقت تکراری نخواهد شداگر هم تکراری بشه تکراری لذت بخش خواهد بود . آقای اخشابی من همیشه دستنوشته هاتون خصوصا پیام هفته هاتونو دوست داشتم در کلامتون هم صمیمیت هست هم مهربانی و البته خصوصا خرد ودانایی ووهمیشه مث یک شاگرد در محضرتون یادگرفتم و لحظات خاطره انگیز و شیرینی برای من رقم خورد وخوشحالم که دوباره این بخش رو میبینم .کار خوشا شیراز تون واقعا خیلی قشنگه دستتون دردنکنه انشاءالله که همیشه در کار وزندگیتون موفق وسربلند باشید و عشق جاری و ساری لحظه لحظه ی زندگیتون باشه و سایه تون کم نشه وخداوند پشت پناهتون باشه

 7. به نام حضرت دوست
  سلام علیکم
  ......این روز ها آخرین روز های مهر است
  ولی تو همیشه مهربان باش....
  سازت اگر عشق بنوازد همه خلقت خواهند رقصید
  زبانت اگر شیرین باشد
  همه پروانه ها گرد تو خواهند آمد
  قلبت دریای رحمت باشد
  همه درآن جا خواهند گرفت
  پس عشق رابنواز
  بازبان دلت بخوان
  وباقلبت پذیرا باش
  مهرتان زیبا......
  پاییز تان عاشقان......
  بله واقعا خوبی دنیای مجازی همین هست که فرمودید
  چون ابراز احساسات وعلا قه شما نسبت به ما راهم منتقل میکند
  از لطف بینهایت شما،بینهایت سپاسگذارم
اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.