پیام هفته ی چهارم آذر ۹۳

 

آنکه می‌خواهد روزی پریدن آموزد، نخست می‌باید ایستادن، راه رفتن، دویدن و بالارفتن آموزد. پرواز را با پرواز آغاز نمی‌کنند. (نیچه)  

روزهاى پايانى پاييز همواره ياد آور جوجه هاييست كه بعد از شمارش،  پرواز را انتظار ميكشند  ولى انتظارشان بدون طى مراتب پرواز، نتيجه اى در پى نخواهد داشت.

 گاهى باورهاى كهنه وغلط و عدم تلاش نيز  فرصت پرواز را براى هميشه از پرنده اى مثل مرغ خانگى ميگيرد.

پس طى مرتبه و تغيير تدريجى سطح از اركان و نشانه هاى رسيدن به خواسته هاست.

 اميدوارم نتيجه تلاش هايتان  نزديك و رضايت بخش باشد.

هفته ی پایانی آذر ماه به خیر و نیکی

مجید اخشابی

21
21
0
21 نفر

9 نظر

 1. استاد
  سلام
  جند روز بود دنبال جواب سوالی بودم یعنی درگیر اتفاقی در جریان زندگی که برای هر آدمی ممکن پیش بیاد خدا بهم کمک کرد چون جواب صحبتهامو با خودش از زبون شما بهم داد
  متشکرم از راهنمایی و کمکتونYolks60
  در حقم استادی کردید
 2. سلام آقای اخشابی عزیز بسیار زیباست هم عکستون هم جمله ای که نوشتین درسته انشال.. که بتونیم با تلاش به خواسته هامون برسیم خیلی ممنونم از شما هفته پایان آذر ماه برای شما و ما انشال.. به خیر و نیکی باشه و سلامت و شاد باشید smiley17 التماس دعا دارم ازتون تو این شب اربعین ممنون
 3. سلام استادعزیز.ممنون ازپیام بسیارآموزنده تون.دقیقادرسته...دی ماه نزدیکه وفرجه مادانشجوهاهم کم کم شروع میشه.انشاءا...باتلاش وتوکل بتونیم این ایام رو باموفقیت،پشت سربگذاریم.
 4. سلام .واقعأ جالبه الآن بعد از یه روز خیلی پر تلاش داشتم فکر می کردم که نتیجه این همه درس و تلاش این ترم چه جوری میشه.
  علاوه بر اون امشب برای بار هزارم ذهنم درگیر کاری بود که سال گذشته همین موقع ها انجام داده بودم و هنوز که هنوزه بی نتیجه مونده . و توی این شب عزیز یه هویی بدجوری دلم گرفت و همش این سوال رو از خدا می پرسیدم که آیا من نتیجه زحمتام رو خواهم دید یا نه.
  متشکرم از این جملات زیباتون به زیبایی جواب گرفتم.
  انشاا... هفته ای سرشار از سلامتی و موفقیت پیش رو داشته باشین
 5. با سلام به استاد عزیزم!
  نوشته این هفته هم خیلی عالی بود
  برای عاشقان پرواز
  بسیار دعا کنید تا تلاشهایشان رضایتبخش شود!!! love
 6. سلام
  ممنون؛استاد گرامی
 7. سلام علیکم
  متن زیباییست نه فقط به خاطر قالب ادبی بلکه به خاطر فکر عمیقی که در آن است؛ در واقع نشان میدهد که باید در کارها بیشتر از آنچه تصور میکنیم صبور باشیم ودر هر کاری پله های آن را یکی یکی طی کنیم والبته با دقت تا به نتیجه دلخواه دست پیدا کنیم، امیدوارم که این کلمات را فقط نخواهیم بلکه به آنها عمل کنیم
  در این ایام ازشما التماس دعا داریم
  هفته آخر آذر ماه شماهم به خیر نیکی
  در پناه حضرت دوست
 8. سلام و درود فراوان بر آقای اخشابی عزیز....کلامتان بسیار زیبا و دلنشین بود....متشکرم .امیدوارم آخرین روزهای پاییز پر از خاطرات شیرین و خاطره انگیز باشد...سلامت و شاد باشید.
 9. باسلام عالی هر چیزی برای بدست آوردن باید سعی تلاش و کوشش نیاز است و توکل به خدا وایمان قلبی و عقل و منطق که کاری را انجام می دهد می داند می رسد و بدست می آورد و درست است 000 موفق و شاد شاد روحی و جسمی در سلامت کامل باشی 000nya97
اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.