روزی حضرت عیسی (ع) برای انجام کاری رهسپار محلی گردید سه تن از اصحابش نیز با او هم سفر شدند در میانه راه به سه خشت طلا رسیدند که بر سر راه افتاده بود. حضرت به اصحاب خود گفت: این طلاها مردم را خواهد کشت. همین که  کمی پیشتر رفتند یکی از اصحاب پیش آمد و عذر خواست و گفت که کاری دارد و مرخص شود و برگردد چند گامی دیگر که رفتند دومی و سومی نیز همین بهانه را آوردند و جدا شدند.

هر سه برگشتند تا خشتهای طلا را بردارند دو نفر از آنها به سومی گفتند تا ما اینها را جمع می کنیم تو برو و طعامی برای همه ما بخر و بیار. او رفت و غذایی خرید آنگاه زهری درون آن ریخت تا آن دو نفر را بکشت و خود همه طلاها را فرا چنگ آورد. از سوی دیگر آن دو نیز با یکدیگر نقشه کشیدند که چون او باز گشت او را بکشند و خود طلاها را تصاحب کنند وقتی او برگشت آن دو نفر برخواستند و او را کشتند سپس از طعامی که وی آورده بود خوردند و هر دو مردند. هنگامي كه حضرت عيسي (ع) از كار خود برگشت، ديد هرسه مرده اند. آنان را به امر خدا زنده کرد و گفت نگفتم که این خشت ها مردمان بسیاری را خواهد کشت؟
ميلاد پيامبر مهربانی مبارك

توضیح عکس: نگاره ای اثر استاد بهزاد باعنوان هدیه مغان به مسیح

11
10
1
12 نفر

12 نظر

 1. سلام خسته نباشید عالی بود
 2. سلام استادگرامی.منم تبریک میگم.بالاخص به هموطنان خوب مسیحی..ممنون ازداستان آموزنده ای که انتخاب کردید.
 3. سلام علیکم دست تون درد نکنه داستان زیبایی بود
  ندا خانم دست شما هم درد نکنه زحمت کشیدینnya4 Rokey37
 4. سلام آقای اخشابی ممنون جالب بودمن هم تبریک میگم میلاد حضرت مسیح (ع) رو به شما وهمه ی دوستان عزیز وهمچنین ایام مبارک ماه ربیع الاول .
 5. سلام آقای اخشابی عزیز خیلی داستان زیبا و پندآموزی بود خیلی ممنونم از شما و عکس بسیار قشنگ و جالبی که گذاشتید من هم میلاد حضرت مسیح و ماه ربیع الاول رو به شما تبریک میگم smiley17 سلامت و شاد باشید
 6. سلام استاد عزیزم! خدا قوت!
  دست خانم ندا هم درد نکنه!

  چه خوب ماهیه این ماه / پر از تبریکه این ماه
  جشن ربیع الاول و ولادت پیامبر اکرم(ص) مختص مسلمین-
  ولادت حضرت مسیح(ع) و جشن 2015 مختص مسیحیان-
  جشن تولد استاد عزیزمون مختص هواداران
  که اگه دعوت بشیم بی پا و سر میایم !!!

  ابراز نگرانی این حقیر :
  با عرض پوزش خانم کشاورز. انگار یه کوچولو زیاده گویی کردم

  پاسخ خانم کشاورز به این حقیر:
  ( اشکال نداره عزیزم . چیزی نیست. واسه همه پیش میاد. جو گیر شدی دیگه )
 7. باسلام عالی بود قبلا" خواند بودم به شما هم تبریک عرض می کنم خوم از کوچکی ارادت خاصی به حضرت مریم چون پاکی و نجابت و صبوری در برابر مشکلات و غیره 0000داشتم و دارم و دوست دارم در هر دعای اسم این خانم و فرزند گرامیش را می آورم و کمک می گیرم در مراسم آنها شرکت کنم یکی از دلیل که ایتالیا را دوست دارم اول اینکه کشور کهنی است و دوم نزآد اریائی سوم کلیسا برنامه کود ک و یا فیلم های که می دادن در مورد همین موضوع بود همه پیامبران و امامان از طرف خداوند فرستاده شدن و همه مورد احترام هستن به دین و 0000نباید نگاه کرد به نظر شخصی خودم است من همه را قبول دارم و همه رااسم می برم در شادی ها و ناراحتی ها ذ کر می گم و کمک می خواهم 00000روحی و جسمی سالم و سلامت و شاد شاد باشید 0 خانم کشاورز دست شما درد نکند0nya26 nya97
 8. خانمهای گل ساچیم، سیدرضایی و گل سرخ
  خواهش میکنم انجام وظیفه کردم
 9. درود خداوند بر شما
  قدردان مهربانی شما هستیم.سپاسگزارم
 10. سلام
  ممنون؛استاد خیلی عالی بود.
 11. سلام واقعاهمینطوره حرص دنیا انسان روبه هرکاری وامیداره ممنون استادعزیز روزهای خوشی داشته باشید
 12. سلام و درد فراوان بر آقای اخشابی عزیز....متنتون بسیار زیبا و پند آموز و قابل تامل بود.بینهایت سپاسگزارم..میلاد پیامبر مهربانی و پیشاپیش میلاد حضرت ختمی مرتبه حضرت محمد(ص) و همچنین پیشاپیش میلادتان را تبریک عرض می کنم ....چه ماه خوبیست دی ماه که پر از تبریکات است...امیدوارم دلتون شاد و لبتون همیشه خندان و سلامت باشید.

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.