پیام مجید اخشابی در مجله زیر و بم 2

16 آبان 1394   golenarges   مجید اخشابی   10 نظر   888 بازدید   |

 هوالهادی

((گاه زخمی که به پا داشته ام زیر و بم های زمین را به من آموخته است)) سهراب سپهری
حضرت دوست همواره با سختیها و مرادت به تلاش و پشتکار و بندگانش قوت می بخشد. به همین خاطر هیچگاه از سختی هراسی نداشته ام ولی باید بگویم تصور نمیکردم واژه ای مانند زیر و بم زندگیم را اینچنین تحت تاثیر قرار دهند.
پیوند و گسترش دنیای رویایی موسیقی به دنیای بی نهایت ( کلمه ) عزیمتی دشوار و پر فراز و نشیب را طلب میکند خصوصا وقتی که با جدی ترین دوران تحصیل همزمان باشد.
به هر حال همانطور که برخی از همکاران در شروع کار یادآوری شدند، ارائه توامان بخش مکتوب و تصویری کاری بسی دشوار و طاقت فرساست ، ولی توکل و امید به هدایت و حمایت حضرت دوست در سایه همراهی و توجه شما خوبان ، ما را با انگیزه تر از همیشه ، مصمم به تلاش می کنند.
در بخش هایی که کاستی حس میکنید چشم به راه همکاریتان هستیم بخشهایی که هنوز در مجله راه اندازی نشده است. می تواند با پیشنهاد شما شکل بگیرد .
زیر و بم را به دوستان خوبتان معرفی کنید.
از صمیم دل از حضرت دوست میخواهم به مدد بهره مندی از دتیای خرد شاه مردان علی مرتضی تمام غم هایتان را قربانی شادیهایتان سازد.

برادر کوچک شما
مجید اخشابی
2
2
0
2 نفر

10 نظر

 1. سلام اقا مجید عزیز واقعا خیلی خیلی پیام زیبا ی هست ممنونم مرسی واقعا حرف شیرینی می گوید اقا مجید این واقعیت زندگی هست من به شما و اهنگهاتون افتخار می کنم با اهنگهاتون انرژی می گیرم و با عشق درس می خونم اقا مجید شما بهترین بهترینها هستن در پناه حق اقا مجید فی امان الله smiley17
 2. اقای اخشابی همیشه زیبا مینویسن
  مرسی سارا جون
 3. سلام ساراجان دستت دردنکنه
 4. سلام
  انشالله خداوند یارو پناهتان خواهد بود.
 5. سلام
  ازتون خواهش می کنم سرمقاله های اخر رو اینجا منتشر کنید (سرمقاله های 1394)
  ممنونیم
 6. سلام ممنون متن زیبایی بود
 7. سلام بسياركلام زيباوقلم ونوشته اي بسيارزيباتر پس جاي تقدير وتشكرازشماآقاي اخشابي اطلاعي ندارم ازاينكه شمااين متن هارامي خوانيديانه؟!اما چه فايده اي دارداين نوشته شما زماني كه نشريه بدست شهرستاني هانميرسد؟براي شماوهمكارانتان امكان پاسخگويي به من هست؟؟؟
 8. نقل قول: mahtib
  سلام بسياركلام زيباوقلم ونوشته اي بسيارزيباتر پس جاي تقدير وتشكرازشماآقاي اخشابي اطلاعي ندارم ازاينكه شمااين متن هارامي خوانيديانه؟!اما چه فايده اي دارداين نوشته شما زماني كه نشريه بدست شهرستاني هانميرسد؟براي شماوهمكارانتان امكان پاسخگويي به من هست؟؟؟  سلام از طریق ارسال نام و نام خانوادگی به همراه آدرس و شماره تماس و مجله هایی که می خواهید به شماره 1000088883315
  می توانید مجله ها را دریافت کنید یا حتی اشتراک بگیرید
 9. باسلام من هم باصحبت خواهرم سحر خانم موافق هستم چون من سه ماه است که برای دریافت نشریه ادرس شماره تماس دادم با شماره ای هم که دادید تماس گرفتم کاری انجام نشد که نشد .چکار کنیم ؟؟؟؟
 10. نقل قول: ابراهیم عسکری
  باسلام من هم باصحبت خواهرم سحر خانم موافق هستم چون من سه ماه است که برای دریافت نشریه ادرس شماره تماس دادم با شماره ای هم که دادید تماس گرفتم کاری انجام نشد که نشد .چکار کنیم ؟؟؟؟


  با سلام
  از طریق ارسال نام و نام خانوادگی به همراه آدرس و شماره تماس و مجله هایی که می خواهید به شماره 1000088883315
  می توانید مجله ها را دریافت کنید یا حتی اشتراک بگیرید
  مجددا اقدام کنید
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.