همه چیز درباره مجید اخشابی

29 آبان 1394   golenarges   مجید اخشابی   3 نظر   963 بازدید   |

متولد دی ماه 1351 و فارغ التحصیل مهندسی عمران و کارشناس موسیقی . زادگاه پدری اش تنکابن است تا هفت سالگی در تهران زندگی میکرد و از 7 تا 20 سالگی در تنکابن و دوباره به تهران نقل مکان کرد. ته تغاری است و دو برادر و دو خواهر دارد. پدرش در سال 81 فوت کرد . تا به حال در محله های جیحون ، شهرک غرب ، اکباتان و شهرک ژاندار مری ساکن بوده. دو تن از دوستان نزدیک مطبوعاتی اش جعفر گودرزی و رضا کریمی هستند. در زمینه موسیقی استادی نداشته و استادش را مردم می داند. از نه سالگی موسیقی را با نوازندگی سنتور آغاز کرد . اوایل نوجوانی به فوتبال علاقه مند بود ولی در یک مسابقه دستش آسیب دید و برای همیشه فوتبال را کنار گذاشت . عاشق شنا وکوهنوردی است رابطه اش با مطبوعات کم اما بسیار خوب است اهل پس انداز مالی نیست و بیشتر به پس انداز فکری می اندیشد . غیر از موسیقی از کار ساخت و ساز هم خوشش می آید . شماره موبایلش را از وقتی که خریده عوض نکرده . رابطه اش با رویا و خیال خوب است. اهل کلاس گذاشتن نیست . بهترین کاستش را آلبوم پریزاد می داند. از تیپ اسپرت هم بدش نمی آید کمتر پیش می اید در اولین برخورد کسی شیفته مرام و اخلاق نیکویش نشود . بهترین شهر را سفر به شهر دل می داند . بهترین دوران تحصیلش را مقاطع راهنمایی و متوسطه می داند به صورت پیگیر مطبوعات را دنبال نمی کند اما مجله راه زندگی را دوست دارد .
همیشه در شرایطی لبخند بر روی لبانش رخت بر نمی بندد . مجرد است و فعلا قصد ازدواج ندارد اولین کنسرتش در دوران راهنمایی و در مدرسه بوده .با خودش رودربایستی دارد. هر روز و همیشه صدقه می دهد . با مادرش راحت و صمیمی است . چیزی که واقعیت نداشته باشد آزارش می دهد . عاشق غذاهایی است که مادرش درست می کند . اصلا اهل جناح بندی نیست . با طالع اعتقاد دارد اما به فال نه . تا حدودی احساساتی است . به تنهایی علاقه مند است . با مادرش زندگی می کند . در دوران کودکی دوست داشت دکتر شود در نوجوانی دوست داشت موسیقیدان شود و در جوانی دوست داشت خواننده شود . بیشتر شبیه پدرش است . صبور و آرام است . از دروغ و دروغگو بدش می آید.
زیاد اهل رفیق بازی نیست. ذاتا خوش قول است اما در اجرا بدقول . تلوزیون را بیشتر از رادیو و سینما را به تئاتر ترجیح می دهد. بهترین کارگردان سینما را « اسپیلبرگ » می داند . تا به حال به اکثر کشورهای اروپایی سفر کرده است .کارهایی که مجبور نباشد انجام دهد را پشت گوش می اندازد . معتقد است صدا ماندنی تر از تصویر است . تکیه کلامش « در واقع » و « عرض کنم که » می باشد . رنگ صدایش آبی است و بزرگترین واقعه تلخ زندگی اش را مرگ پدرش می داند . معتقد است انسان برای رسیدن به خداوند باید بخشنده و مهربان باشد . پویایی و تحرک دو اصل مهم زندگی اش است . آدم درونگرایی است خوش اخلاقی اش زبانزد است و کمتر پیش می آید عصبانی شود . اهل کاسبی نیست و هیچ فعالیتی را به اندازه موسیقی و فعالیت در آن لذت بخش نمی داند . معمولا با صدای آرام و طمانینه حرف می زند . با هنرمند خاصی رفت و آمد خانوادگی ندارد . تحمل و صبرش بسیار زیاد است . از بازیگری بدش نمی آید . معتقد است زندگی فرصتی است که انسانیت را بروز دهیم .لطف خداوند را همیشه شامل خودش می داند . سال 70 وارد دانشکده فنی مهندسی چالوس شد . از سال 73 فعالیتش را در صداوسیما آغاز کرد . نه پرسپولیسی است نه استقلالی . سرش برود دروغ نمی گوید . فقر را بی نیازی می داند . هیچ وقت تلفن همراهش روی پیغامگیر نیست و در هر شرایطی پاسخگوست .
« برای آقای مجید اخشابی و خانواده محترکشان آرزوی سلامتی می کنیم »

همه چیز درباره مجید اخشابی


1
1
0
1 نفر

3 نظر

 1. من عاشقم عاشق بی قرارت ، حس می کنم شادی رو در کنارت تو می دونی

  همیشه بوده و هست ، خونه ی قلب من در اختیارت از عشقت لبریزم ،

  به خدا عزیزم من تو رو می خوام ، یه بتی برام ، من یه بت پرستم

  در قلبم جا داری ، تا که زنده هستم من تو رو می خوام ، یه بتی برام ،

  من یه بت پرستم
 2. سلام
  سپاس....
 3. سلام
  همیشه پاینده باشید.
اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.