دیدار و گفتگوی «مجید اخشابی» با مدیرعامل خبرگزاری فارس

 


مجید اخشابی در دیدار با مدیر عامل خبرگزاری فارس گفت: به خبرگزاری فارس التزام دارم. موسیقی پاپ ایرانی هرچه از عناصر موسیقی اصیل بهره ببرد بهتر است. سید نظام‌الدین موسوی نیز گفت: حامی موسیقی ارزشی هستیم و از هنرمندانی همچون اخشابی حمایت کامل می‌کنیم.

به گزارش خبرنگار موسیقی خبرگزاری فارس، مجید اخشابی خواننده و آهنگساز کشورمان با حضور در خبرگزاری فارس پس از مصاحبه‌ای تفصیلی به دیدار مدیرعامل خبرگزاری رفت و با وی درباره مشکلات موسیقی پاپ و اصیل و راهکارهای حل این مشکلات به گفت‌و‌گو پرداخت.

موسوی ضمن خیر مقدم به خواننده تیتراژ سریال رمضانی گمگشته گفت:"ما باید در این مقطع به حمایت از موسیقی فاخر و به‌ویژه آثار محتوایی که از اشعار غنایی بهره می‌گیرند همت بگماریم. 

مدیرعامل خبرگزاری فارس در ادامه صحبت‌هایش در ضرورت انتخاب اشعار و ترانه در آهنگ‌ها گفت:"شعر از عناصر اصلی موسیقی باکلام است که متاسفانه امروز مغفول مانده و بجز در مواردی اندک شعر جایگاه خود را از دست داده و در بسیاری از آثار، خصوصا موسیقی‌های پاپ ایرانی شاهد استفاده از اشعار بسیار سخیف و بی‌معنایی هستیم که حتی در اصول اولیه ساختار مشکلات جدی دارند.

مجید اخشابی خواننده، آهنگساز و نوازنده سنتور نیز در مورد موسیقی روز کشور گفت:"به‌نظرم انواع موسیقی‌هایی که الان وجود دارد و تولید می‌شود نیاز به پویایی و شکوفایی دارند، هرچند نباید این روند به بیراهه کشیده شود و هنرمندان و به‌ویژه آهنگسازان باید بر تقویت آثار تولیدی و تلفیق درست شعر و موسیقی و ارائه آثار فاخر و دارای استاندارد همت بگمارند.

در پایان این دیدار کوتاه، سیدنظام‌الدین موسوی مدیرعامل خبرگزاری فارس، ضمن تشکر از حضور مجید اخشابی در محل خبرگزاری فارس با تقدیم هدایایی از هنر سنتی ایران زمین از این هنرمند تقدیر کرد.

(با تشکر از خانم ها: زهره محمدزاده, فاطمه دهقان حداد, فاطمه تیموری برای ارسال مطلب)
2
2
0
2 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.