مجید اخشابی: اکثر سالن‌های هنری در تهران چندمنظوره هستند!

 


مجید اخشابی در گفت‌وگو با فارس:
اکثر سالن‌های هنری در تهران چندمنظوره هستند/ اجاره‌ سالن‌های مخصوص فرهنگ و هنر بالاست
هنرمند موسیقی کشورمان با بیان اینکه اکثر سالن‌های هنری در تهران چندمنظوره هستند، گفت: سالن‌های مخصوص حوزه فرهنگ و هنر در تهران اجاره‌های بالایی دارند.

مجید اخشابی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری فارس استان تهران درباره وضع زیرساخت‌های فرهنگ و هنر در استان تهران اظهار کرد: بنده از حوزه موسیقی به وضع زیرساخت‌ها نگاه می‌کنم.

وی با تأکید بر اینکه اکثر سالن‌های هنری در تهران چندمنظوره هستند، تصریح کرد: سالن‌های مخصوص حوزه فرهنگ و هنر در تهران اجاره‌های بالایی دارند و قیمت‌های سرسام‌آوری برای اجاره سالن و بلیت‌های کنسرت وجود دارد که معمولاً می‌تواند به قشری خاص اختصاص داشته باشد و اتفاق خوبی نیست.

هنرمند موسیقی کشورمان با اشاره به اینکه تنها در استان تهران سالن‌های خوب برای برگزاری برنامه‌های فرهنگی و هنری به‌ویژه در حوزه موسیقی وجود دارد، اضافه کرد: اگر کسی قرار باشد کنسرتی در سایر نقاط ایران برگزار کند، با امکانات خوب و استانداردی مواجه نخواهد شد.

اخشابی با بیان اینکه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به رفع این معضل نگاه ویژه‌ای داشته باشد، تصریح کرد: تنها مشکل هنرمندان نبود سالن نیست؛ بلکه مشکلات دیگری هم بر سر راه آن‌ها قرار دارد.

وی با تأکید بر اینکه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طبق اصولی پیش برود که در این راستا نتیجه‌بخش باشد، افزود: خیلی وقت‌ها سیاست‌های کلان کامل نیست و اگر هم کامل شود، باید هدفمند باشد.

هنرمند موسیقی کشورمان خاطرنشان کرد: امیدواریم دولت دوازدهم این معضلات را برطرف سازد تا بتواند بیش از گذشته بستر مناسبی برای اعتلای فرهنگ و هنر ایران اسلامی فراهم کند.

(با تشکر از خانم ها: زهره محمدزاده و فروغ ناصری)
3
3
0
3 نفر

1 نظر

  1. سلام آقای اخشابی عزیز..
    مصاحبه زیبایی بود و صحبتهاتون درسته..ان شالله که وزارت فرهنگ و مقامات این
    مشکلات رو زودتر حل کنند و به فکر همه مردم باشند.
    عکستون هم بسیار زیباست ممنون.
    سلامت و پایدار باشید
اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.