خواننده و آهنگساز کشورمان، گفت: دولت دوازدهم باید فضای کار و خلاقیت و رشد هنرمندان را بیش از گذشته فراهم کند و توجه جدی تری به هنر در عرصه های کلان صورت دهد.

مجید اخشابی در گفت و گو با خبرنگار «دیارباران» در آستانه شکل گیری دولت دوازدهم، اظهار کرد: برای دولت دوازدهم و همه سیاست مداران کشور آرزوی توفیق و موفقیت دارم و امیدوارم در دولت دوازدهم شاهد موفقیت ها و بستر سازی های گسترده تر و کارآمدتری باشیم.

وی با بیان اینکه الان در دوره سختی قرار داریم و عرصه مدیریت در این مقطع کار ساده ای نیست، گفت: دولت دوازدهم باید نگاه ویژه ای به مقوله فرهنگ و هنر داشته باشد و باید برنامه ریزی های جامع تری در حوزه فرهنگ و هنر انجام دهد.

خواننده و آهنگساز کشورمان با تأکید بر اینکه فعالیت هایی باید در این راستا انجام شود که پیشرفت در آن محسوس باشد، اضافه کرد: دولت دوازدهم باید فضای کار و خلاقیت و رشد هنرمندان را بیش از گذشته فراهم کند و توجه جدی تری به هنر در عرصه های کلان صورت دهد.

اخشابی تصریح کرد: دولت باید بستری را فراهم کند که فرهنگ و هنر کشور حرف های جدی تری برای گفتن داشته باشد تا در این شرایط شاهد خلق تولیدات ارزشمندتری در شاخه های مختلف هنری باشیم.

منبع : پایگاه خبری تحلیلی دیار باران

(با تشکر از جناب معین نوغانی برای ارسال مطلب)

2
2
0
2 نفر

1 نظر

  1. سلام به شما آقای اخشابی عزیز..
    مصاحبه زیبا و عالی بود..ان شالله که دولت دوازدهم به این امر توجه کنند
    و شاهد رشد و شکوفایی هنر و خلاقیت هنرمندان کشورمان باشیم و همچنین
    علاقه مندان به هنر..در شاخه های مختلف هنری درهمه شهرها باشیم.
    پیروز و سلامت باشید.
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.