هر ۴۵ روز یک قطعه منتشر می‌کنم

 


مجید اخشابی خواننده موسیقی از انتشار چند تک آهنگ، خوانندگی در یک تیتراژ سریال تلویزیونی و تولید یک آلبوم در حوزه نوازندگی سنتور خبر داد.

مجید اخشابی خواننده موسیقی با حضور در غرفه خبرگزاری مهر در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها در توضیح تازه ترین فعالیت های خود در عرصه موسیقی بیان کرد: اثری که با نام «به نام نامی سر» با حمایت حوزه هنری تولید کردم به موضوع با عظمت حضرت سیدالشهدا و ایام محرم اختصاص داشت که به نوعی نصیب امسالم بود.

وی با اشاره به اینکه این قطعه چندی پیش در فضای مجازی هم منتشر شد، توضیح داد: این توفیق در سال جاری نیز نصیبم شد تا پیرو سال گذشته که اثر «سردار بی سر» را منتشر کردیم، کاری تقدیم امام حسین(ع) کنم.

این خواننده تیتراژهای تلویزیونی ادامه داد: تصمیم گرفته ایم سنتی را پایه گذاری کنیم که بر مبنای آن هر ۴۵ روز یک بار قطعه ای را در فضای مجازی منتشر کنیم که بر همین اساس اثر بعدی آماده است و فکر می کنم تا یک هفته بعد تقدیم مخاطبان شود.

اخشابی خبر داد: برای یکی از برنامه های تلویزیونی هم تیتراژی خوانده ام که این سریال بعد از ایام ماه صفر روی آنتن می رود. در حوزه های دیگر نیز فعلا مشغول رسیدگی به امور آموزشی و پژوهشی هستم که از سال های گذشته به صورت مستمر ادامه داشت.

این نوازنده سنتور درباره دلایل دوری از فضای موسیقی اصیل ایرانی گفت: همیشه این فکر من را به یاد فرازی از شعر استاد شفیعی کدکنی می اندازد که «چه کنم بسته پایم». من هم با شما موافقم و این از حسرت هایم است که می بینم وقت در حال گذر است اما من مدت هاست در عرصه موسیقی ایرانی و نوازندگی که سال ها برای آن تلاش کردم کاری را انجام ندادم.

وی در پایان عنوان کرد: البته یک آلبوم آماده دارم که به لحاظ محتوایی آماده است اما باید اجرا شود که نواختن قطعات آن پیچیدگی ها خود را دارد اما امیدوارم وقتم اجازه دهم تا این کار را به سرانجام رسانده و سال آینده منتشر کنم.
منبع : خبرگزاری مهر

(با تشکر از خانم زهره محمدزاده برای ارسال مطلب)
2
2
0
2 نفر

2 نظر

  1. هر 45روز یه آهنگ؟؟؟؟
    چه خبره؟ کمیت که مهم نیست کیفیت مهمه که دیگه متاسفانه کاراتون نداره
  2. سلام استاد عزیز وگرانقدر خدا قوت وخسته نباشید دارم خدمت تون ممنونم ممنون وبی نهایت سپاسگزارم از صحبت های ارزشمند تون وبی صبرانه منتظر اثر های جدید تون واز همه مهمتر انتشار آلبوم جدید که قول دادید به نوبه ی خودم یک دنیا تشکر وقدردانی دارم بابت زحمات شبانه روزی تون در عرصه ی هنر بهترین لحظات رو براتون آرزومندم لطف والطاف حضرت حق همیشه شامل حال تون سلامت سرفراز وپایدار موفق وموید عزیز بزرگوار
اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.