خواننده سریال های «مسافری از هند»، «متهم گریخت» در گفت و گو با برنا:
سال 97 حتما کنسرت خواهم داشت
مجید اخشابی این روزها مشغول گذراندن مراحل فنی اثر جدیدش با برنا گفت و گو کرد.
مجید اخشابی در گفت و گو با برنا با توجه به فعالیت اخیر خود گفت: من همیشه نوروز یک اثر جدیدی را منتشر می کنم و در حال حاضر هم داریم مراحل میکس یک کار نوروزی را می گذرانیم.
اخشابی یادآور شد: به امید خدا این اثر در ایام نوروز پخش خواهد شد و تا چند روز آینده کارهای مربوط به مراحل پایانی آن به اتمام می رسد.
وی در ادامه با اشاره بر برنامه های خود در سال جدید عنوان کرد: در تلاشم تا سال جدید به کارهایی که بارها به تعویق افتاده اند بپردازم مثل آلبوم و کنسرتی که سال 97 حتما در برنامه هایم خواهم داشت.
او بیان کرد: تصمیم دارم سال جدید فعالیت های مربوط به موسیقی که چند وقتی کم رنگ تر از گذشته بود، افزایش دهم و بیشتر به آن بپردازم.
خبرنگار: فاطمه زاهد
منبع : خبرگزاری برنا 
(با تشکر از خانم ها زهره محمدزاده و فروغ ناصری برای ارسال مطلب)
1
1
0
1 نفر

2 نظر

  1. سلام استاد عزیز وگرانقدر خدا قوت وخسته نباشید دارم خدمت تون بی صبرانه منتظر اثر جدید آلبوم ودیگر کارهاتون هستیم وهمچنان مثل گذشته پر تلاش در عرصه ی هنر وشاد کردن دلها دلشاد باشید ودر پناه حضرت دوست سلامت سرفراز وپایدار موفق وموید باشید عزیزبزرگوار وهمچنین یک دنیا تشکر وقدردانی از زحمات خانم فروتن عزیز ودیگر عزیزان موفق وموید باشید
  2. نقل قول: azadvari01
    سلام استاد عزیز وگرانقدر خدا قوت وخسته نباشید دارم خدمت تون بی صبرانه منتظر اثر جدید آلبوم ودیگر کارهاتون هستیم وهمچنان مثل گذشته پر تلاش در عرصه ی هنر وشاد کردن دلها دلشاد باشید ودر پناه حضرت دوست سلامت سرفراز وپایدار موفق وموید باشید عزیزبزرگوار وهمچنین یک دنیا تشکر وقدردانی از زحمات خانم فروتن عزیز ودیگر عزیزان موفق وموید باشید

    سلام شبتون بخیر خواهش میکنم شاد باشید...
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.