قدس انلاین: قطعه همکلاسی مجید اخشابی در مشهد در حضور دانشجویان و مسئولان کشوری و استانی رونمایی شد.

به گزارش قدس انلاین ، مجید اخشابی عصر امروز در اجلاسیه مرکزی دومین کنگره ملی شهدای دانشجو که در محل تالار دانشکده علوم دانشگاه فردسی مشهد برگزار شد، اظهار کرد: برای من مایه خوشبختی و نیک بختی است و شانس من این بوده که از 18 سالگی دانشجو باشم و تا چند روز پیش دکتری خود را گرفتم.

وی ادامه داد: هنوز هم کابوس ها و سختی های تحصیل را در ذهننم می بینم، گرچه که تحصیل و دانشجو بودن سخت بود، ولی ارزشمند است.
خواننده و هنرمند مطرح کشور افزود: همه دانشجویان با لذت دوره دانشجویی سپری کنند و خدا را شکر که دانشگاه ها از اساتید خوبی بهره مند هستند و ما نباید ارتباط را از آموختن قطع کنیم.

اخشابی در خصوص قطعه جدید خود که به نام همکلاسی است، خاطرنشان کرد: قطعه همکلاسی کار جدیدی است که آن را ساخته ام و تنطیم این قطعه را حمید اکبرزاده و با ترانه سرایی فاضل نظری است.

وی بیان داشت: قطعه همکلاسی کاری احساسی و خاص است و امیدوارم این تصور را هم شما از این قطعه داشته باشید.

منبع : تی نیوز
(با تشکر از خانم زهره محمدزاده برای ارسال مطلب)
1
1
0
1 نفر

1 نظر

  1. سلام استاد عزیز وگرامی صحبت هاتون مثل همیشه بسیار عالی ارزشمند ودرس گرفتنی وبی صبرانه منتظر انتشار اثر جدید تان هستیم ضامن آهو علی بن موسی الرضا ع همیشه ودر همه حال پشت وپناهتان عزیز بزرگوار وهمچنین یک دنیا تشکر وقدردانی از زحمات خانم فروتن عزیز موفق وموید باشید
اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.