مجید اخشابی از تألیف کتب آموزشی تا آموزشگاه موسیقی و یک آلبوم جدید

آریا بانو - خواننده موسیقی پاپ می‌گوید این روزها مشغول جمع‌آوری تألیف و تدوین کتب آموزشی است که تا چند وقت دیگر اولین نمونه‌های آن به چاپ خواهد رسید.

سرویس موسیقی هنرآنلاین: مجید اخشابی خواننده پاپ درباره فعالیت‌های اخیر خود گفت: من در حال حاضر در چند عرصه مختلف فعالیت جدی دارم. بخشی از فعالیت‌هایم کارهای اجرایی و صحنه‌ای است که طبق معمول ادامه دارد. بخش دیگر بخش تولید موسیقی است. هر ماه به‌طور میانگین یک قطعه موسیقی تولید و آن را در رسانه‌های ملی و مجازی پخش می‌کنم. فعالیت‌های دانشگاهی و تدریس‌ در دانشگاه را نیز همچنان ادامه می‌دهم.

وی افزود: علاوه بر این فعالیت‌ها، مشغول جمع‌آوری تألیف و تدوین کتب آموزشی نیز هستم که تا چند وقت دیگر اولین نمونه‌های آن به چاپ خواهد رسید. از آن‌ جا که در سال‌های اخیر در زمینه آموزش موسیقی گام‌های جدی و مؤثری برداشته نشده است، تلاشم بر این است که بتوانم در این زمینه کتاب‌های متعددی تولید کنم تا راه برای آموزش صحیح موسیقی به جوانان هموار شود.

این خواننده در ادامه اظهار داشت: در زمینه آموزش نیز یک آموزشگاهی با نام آموزشگاه موسیقی "همزار" تأسیس کرده‌ام که خودم نیز در آن‌جا فعالیت می‌کنم. واقعاً به این آموزشگاه امیدوار هستم و فکر می‌کنم اتفاقات خوبی در انتظارش است، ضمن اینکه بخشی از وقت خودم را به زندگی کردن اختصاص می‌دهم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا قصد برگزاری کنسرت دارد یا خیر، بیان کرد: در حال حاضر مشغول جمع‌آوری آلبوم هستم و پس از انتشار آلبوم، حتماً کنسرت نیز برگزار خواهم کرد.

مجید اخشابی در پایان درباره آلبوم جدیدش گفت: سال‌ها پیش یک آلبوم آماده کردم، اما انتشار آن به دلیل مشکلات زمانی و شلوغی‌های امور تحصیلی به تعویق افتاد. این آلبوم حدود 10 الی 12 قطعه دارد. من در این آلبوم سعی کرده‌ام تا یک ساختار جدیدی از موسیقی پاپ را با بهره‌گیری از موسیقی ایرانی ارائه دهم.

منبع: تی نیوز
(با تشکر از خانم زهره محمدزاده برای ارسال مطلب)
0
0
0
0 نفر

0 نظر

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.