به گزارش روابط عمومی رادیو صبا، روز یكشنبه ۲۱ تیر مجید اخشابی خواننده، آهنگ ساز و نوازنده خوب كشورمان مهمان تلفنی برنامه صباهنگ رادیو صبا شد.

در آغاز این گفتگو مهبد قناعت پیشه مجری برنامه از وی پرسید چطور شما توانستید همزمان خواننده، نوازنده و آهنگ ساز موفقی باشید؟
اخشابی در پاسخی طنازانه گفت من در كودكی از گروه دانش آموزانی بودم كه كتاب هایم را جلد میكردم حتی دو جلد و برای تمام وقت فراغت برنامه ریزی شده بود.
22/04/1400مصاحبه بامجیداخشابی
در ادامه وی در پاسخ به این سوال كه شما موسیقی را از كجا شروع كردید گفت: در كودكی یكی از دوستان پدرم كه نوازنده سنتور بود مهمان ما بودند، من بعد از دیدن نوازندگی سنتور به این ساز علاقه مند شدم و تلاش كردم با وسایل اولیه، خودم سنتور بسازم و بنوازم كه بعد از این پدر و مادرم متوجه استعداد و علاقه من شدند و من وارد این مسیر شدم.

وی در پاسخ سوال مخاطبان برنامه صباهنگ كه چرا خواندن شعر برخی از ترانه های شما انقدر سخت است گفت: دركارهای جدیدم تراكم بالایی از حروف وكلمات در مقطع زمانی كوتاه را هدف و سبك جدید خود قرار دادم كه كار سختی است، البته این در موسیقی رپ انجام می‌شود ولی به صورت ساده خوانده می‌شود در صورتی كه در این ترانه همراه كلمات باید آهنگ و آواز نیز اضافه شود كه كار مشكل تری است.
مجید اخشابی در پایان گفت در موسیقی حرفه ای باید كار جدید با كارهای قبلی متفاوت باشد كه با این سبك و روش برخی از مخاطبان ارتباط برقرار می‌كنند و كار برایشان جذاب تر میشود. در پایان اخشابی با آرزوی موفقیت و سلامتی برای مخاطبان صباهنگ خداحافظی كرد.

صباهنگ برنامه موسیقی محور رادیو صبا است كه از شنبه تا چهارشنبه هر روز ساعت ۱۸:۳۰به تهیه كنندكی رضا عزتی و گویندگی مهبد قناعت پیشه راهی آنتن صبا می شود.
0
0
0
0 نفر

0 نظر

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.