دانلود موسیقیی آهنگی آرامش بخش همراه با موسیقی ملایم موسیقی یی کلام موسیقی آهنگ بسیار زیبا و آرامش بخشی با لحظات زیبا و آرامش بخش همراه با سازهای زهی سایت رسمی مجید اخشابی Keywords: Download music relaxing song with soft music and soothing music, an instrumental music is very beautiful and relaxing with beautiful moments with strings official site Majid Akhshaby
لحظات زیبا و آرامش بخش همراه با سازهای زهی
Amapora
دانلود در ادامه مطلــــــبشاید در بسیاری از آهنگ های متمایل به کلاسیک که تا کنون از سایت دریافت کرده و شنیده اید سازهای زهی بیشتر در زمینه و در کنار یک یا چند ساز اصلی در طول آهنگ استفاده شده است. اما این بار آهنگی برای شما قرار می دهیم که در آن سازهای زهی نقشی پررنگ تر از همیشه بر عهده دارند.

همیشه اعتقادم بر این بوده است که وجود سازهای زهی در یک اثر نقشی همچون جریان خون بر پیکره آدمی دارد و باعث زنده بودن ، پویایی و عمق بخشی به یک اثر موسیقیایی می شود. در واقع سازهای زهی که جزء لاینفک و میراث موسیقی فاخر کلاسیک می باشد می تواند یک آهنگ را از حالت خشک و بی رمق به اثری سر زنده و شاداب تبدیل کند . متاسفانه امروزه بنا بدلایلی آهنگسازان از این سازها کمتر استفاده می کنند و جای خالی آنها را با سینتی سایزر و وسایل گوناگون الکترونیک پر می کنند و بنظر من به همین خاطر بشدت از کیفیت این آثار کاسته شده است.

در آهنگ نئو کلاسیک زیبای زیر نقش اجرای ملودی اصلی اثر بر عهده سازهای زهی می باشد.

آهنگساز Nordisle Bois Orchestra
آلبوم The Moody Music Hour For Lovers
ژانر Instrumental
سال تولید ۱۹۸۷
آهنگ انتخابی Amapora
کدک های صوتی MP3
MP3 ۱۲۸kbps
حجم ۳٫۵۰MB
دانلــــــــــــود

 


نام و نام خانوادگی: بتول شیخی
مسئول: بخش آشپزی و دانلود فیلم و سریال
ایمیل: batool.sheykhi@yahoo.com
یاهو آی دی: batool.sheykhi

0
0
0
0 نفر

1 نظر

  1. بااینکه من با سازها اشنایی کامل ندارم خیلی زیباست توضیحات شما

    بااینکه من با سازها اشنایی کامل ندارم خیلی زیباست توضیحات شما
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.