اجرای بسیار زیبای جیمز لست و ریچارد کلایدرمن از معروف ترین آهنگ برایان آدامز
 دانلود موسیقیی آهنگی زیبا و خاطره انگیز برای لحظات آرام و عاشقانه موسیقی ملایم موسیقی یی کلاماجرای بسیار زیبای جیمز لست و ریچارد کلایدرمن از معروف ترین آهنگ برایان آدامز موسیقی های آرامش بخش موسیقی سایت رسمی مجید اخشابی Keywords: Download music song beautiful and memorable moments for quiet and romantic music, soft music is very beautiful Klamajray Yi and Richard Clayderman James list of the most famous song by Bryan Adams music relaxing music websites Majid Akhshabi
Everything I Do, I Do It For Youآهنگ "(هر کاری انجام میدم) انجام میدهم بخاطر تو" بوسیله برایان آدامز و برای فیلم رابین هود :شاهزاده دزدان که در سال ۱۹۹۱ به کارگردانی کوین رینولدز و با بازی کوین کاستنر به نمایش در آمد اجرا شد. متن این ترانه توسط یرایان آدامز و با همکاری مایکل کامن و رابرت لانگه نوشته شد و در آلبوم موسیقی متن فیلم رابین هود به بازار ارائه شد. این آهنگ به یک موفقیت عظیم بین المللی بویژه در انگلستان دست یافت به طوری که بمدت ۱۶ هفته در رتبه بندی تک آهنگ های برتر انگلیس در مقام اول قرار گرفت یعنی طولانی ترین زمانی که یک آهنگ تا بحال در انگلیس در این مقام قرار گرفته است. این آهنگ همینطور بمدت هفت هفته در امریکا و بمدت ۹ هفته در کانادا در مقام اول قرار داشت. بدون شک این آهنگ موفق ترین اثری است که تا بحال برایان آدامز عرضه کرده است.

یکی از بهترین بازنوازی های این اثر را که بوسیله جیمز لست و ریچارد کلایدرمن ساخته شده است را برای شما در نظر گرفته ایم. تنظیم این آهنگ هم بوسیله جیمز لست و جرالد سالیسیس صورت گرفته است.
 

 

آهنگساز James Last & Richard Clayderman
آلبوم Together at Last
عنوان آهنگ Everything I Do, I Do It For You
ژانر Instrumental
سال تولید ۱۹۹۱
شماره 2
کیفیت ۱۲۸kbps
حجم ۳٫۷۹MB
دانلود

 


نام و نام خانوادگی: بتول شیخی
مسئول: بخش آشپزی و دانلود فیلم و سریال
ایمیل: batool.sheykhi@yahoo.com
یاهو آی دی: batool.sheykhi

 

1
1
0
1 نفر

0 نظر

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.