زنی کویتی با فنون کشتی شوهرش را از پا در آورد
كويتية تتأثر بالمصارعة وتطبق فنونها على زوجها

تأثرت زوجة كويتية بفنون المصارعة الحرة وطبقتها بحذافيرها على زوجها حيث أوسعته ضربا ما أدى إلى حدوث إصابات متفرقة في جسده استدعت نقله الى المستشفى...وذكرت صحيفة "الشاهد" الكويتية اليوم الأحد أن الزوج وبعد تلقيه العلاج توجه الى مركز الشرطة ومعه تقرير طبي يؤكد وجود إصابات بالرأس والوجه وأبلغ الضابط أن زوجته اعتدت عليه بالضرب المبرح بعد حدوث خلافات شخصية بينهما، وعلى إثر البلاغ تم استدعاء الزوجة التي رفضت الحضور وسجلت ضدها قضية اعتداء بالضرب وتم إحالتها إلى محقق المركز الذي طلب تحريات المباحث عن القضية.

زنی کویتی با فنون کشتی شوهرش را از پا در آورد

زنی کویتی تحت تأثیر فنون کشتی قرار گرفته و همسرش را مورد ضرب و شتم قرار داد به طوری که شدت جراحات و ضربات در بدنش به حدی بود که به بیمارستان منتقل شد.
و ضمنا روزنامه " الشاهد " کویتی روز یکشنبه ذکر کرد بعد از درمان و مرخص شدن از بیمارستان به همراه گزارشات پزشکی قانونی و پزشکی به اداره پلیس مراجعه کرد که تأکید شده بود بر ضربات قوی بر سر و صورت . ضمنا فرد به مأمور ، بازپرس پلیس اعلام کرد همسرش بعد از بالا گرفتن اختلافات شخصی بینشان به او حمله ور شد . و با وجود این که همسر را مورد خطاب قرار دادند و خواستند از او که حضور پیدا کند و بدلیل این که حاضر نشد پرونده ای ضدش تشکیل داده شد و سپس پرونده به بخش بازپرس محقق سپرده شد برای ادامه تحقیقات و بازپرسی .


ترجمه و گرد آوری : امیره اشرف الدینی0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.