امروزه ساختمان هاي بلند در شهرها بزرگ ابزاري مناسب براي تبليغ و نمايش آگهي هاي تبليغاتي هستند که با توجه به اينکه ساختمان هاي بلند به خودي خود محلي براي تبليغ و ديده شدن نيستند اين هنر يک گرافيست يا طراح است که با پيداسازي ايده اي ابتکاري نگاه ها را جذب و تاثير پذيري آگهي را بالا ببرد. برای دیدن نمونه ای از این آگهی های جذاب به ادامه ی مطلب مراجعه فرمایید.مسئولين سلامت کشور هندوستان براي بالا بردن مصرف شير در کودکان از موسسه ي McCann Erikson خواستند تا يک آگهي تبليغاتي تاثير گذار طراحي کنند، بنابراين اين آژانس يک آگهي محيطي زيبا طراحي و آن را روي برج هاي مامبيا يعني جايي که شما مي توانيد از آنجا تصوير کودکي که درون آگهي است را به خوبي مشاهده کنيد. که البته خواص فوق العاده ي شير باعث شده تا کودک بتواند ساختمان را به حرکت در آورد.

اين آگهي تبليغاتي به درخواست يک باشگاه ورزشي طراحي شده است.

برج Haitong يکي از برج هاي معروف شانگ هاي است که قسمت بالاي آن به صوت منحني طراحي و ساخته شده است. موسسه ي Firstell Communication از اين موقعيت به صورت هوشمندانه اي استفاده کرده و آگهي تبليغاتي خود را که در رابطه با يک فن است در ساختمان روبرو قرار داده است، به اين منظور که قدرت فن باعث خم شدن ساختمان شده است.

Wash Me" اين آگهي هوشمندانه براي محصولات شوينده ي Alco طراحي شده است.

اين آگهي تبليغاتي به سفارش کمپاني Nike طراحي شده است. اثر شکستگي دونده روي ساختمان اول و در ساختمان دوم خود دونده با تبليغ Nike.

اين آگهي زيبا توسط موسسه ي Ogilvy& Mather براي تبليغ اسباب بازي LEGO در شهر شيکاگو طراحي شده است.

اين موي بافته شده براي تبليغ شامپوي Pantene به مدت 2 روز در يکي از ساختمان هاي مرکز شهر تورنتو قرار داده شد. اين قسمت از شهر محل زندگي کوهنوردان اين شهر نيز مي باشد.

شکل ظاهري يک خوابگاه دخترانه به شکل تقويم تزيين شده است که در آن يک فرد با استفاده از محصولات آرايشي بهداشتي Axe هر روز با روز قبل متفاوت و جذاب تر نشان داده شده است.

اين آگهي تبليغاتي توسط شرکت Vodafone در بيرون فرودگاه Heathrow Terminal1 شهر لندن قرار داده شده است، که در آن از نمادهاي کشورهاي مختلف استفاده شده است. منظور از اين آگهي اين است که اپراتور Vodafone تمام اين منطق را تحت پوشش قرار مي دهد.

اين آگهي به سفارش شببکه ي تلويزيوني MBC ACTION آماده شده است که فردي از فرط ملال آور بودن محيط و شرايط از ديوار دفتر اين شبکه تلويزيوني بيرون آمده است.

تبليغ صندل هاي راحتي Havaianas اين تبيلغ براي شرکت Havaianas در نيويورک صورت گرفته است.

اين توپ غول پيکر که به شکل جام جهاني روي اين ساختمان قرار داده شده به سفارش کمپاني Nike مي باشد.

رنگ زردي که از قسمت شمالي ساختمان Atlas واقع در ايالت اهايو سرازير شده براي تبليغ کارخانه ي رنگ Coops Paint مي باشد.
1
1
0
1 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.