روایت مصور: چهره های برتر

17 بهمن 1389   Negin Bagherani   فتوگالری » روایت مصور   0 نظر   206 بازدید   |

 
دختری که با دیدنش به فکر فرو می رویم

هیج وقت دکترها نفهمیدند که چرا جسیکا در لحظه تولد دست نداشت. خودش هم نمی‌داند اما زندگی کردنش بدون دست برای همه حاوی پیامی است... داستان زندگی جسیکا را در ادامه مطلب بخوانید..دختری که دو دست ندارد اما همه کار میکند و از خیلی از آدمهایی که دست دارند موفق تر است!!!او از لحظه اول بدون دست پا به دنیای ما گذاشت!

او میتواند در برابر نا ملایمات دنیای ما از خودش دفاع کند .

جسیکا میتواند هر کاری را انجام بدهد حتی کارهایی که شاید بنظر سخت می رسند.

برای پرواز کردن به دستها خیلی نیاز داریم و بدون دست امکان پرواز وجود ندارد اما برای جسیکا نه . او را اراده اش به پرواز در می آورد چیزی که خیلی از ما با دو دست نداریم ....

جسیکا دست ندارد اما با پا مینویسد ، جسیکا دست ندارد اما خلبانی میکند ... جسیکا دست ندارد اما بهتر از هر کسی که دست دارد کار میکند ... دستهای جسیکا اراده او هستند . جسیکا نمونه خوبی برای ما و تمام کسانی است که از وضعیت موجود در زندگی خوی گلایه دارند و همیشه از زندگی خود ناراضی هستند و حسرت زندگی دیگران را میخورند ... جسیکا به ما می آموزد که هر چه که داریم نعمت و لطف خداست و هر چه که نداریم نیز از برکت او ... پس می شود همه جور زندگی کرد و از کمبودها غصه نخورد بلکه با عزمی آهنین با مشکلات جنگید و اراده را بکار انداخت و مثل جسیکا به قله های پیشرفت و خوباوری رسید ... او دختری است که به اراده معنا داده است ... چرا ما نتوانیم ؟؟؟؟؟

به همت شوکت حسن زاده

 

0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.