7000 کیلومتر پیاده روی برای خواستگاری

 

یک مرد ژاپنی برای خواستگاری از دختر مورد علاقه‌اش سخت‌ترین و رمانتیک‌ترین راه ممکن را انتخاب کرد. راهی که موجب شهرت جهانی وی شد.

آقای یاسوشی تاکاهاشی ملقب به یاسان شش ماه تمام وقت خود را برای دادن یک پیشنهاد ازدواج صرف کرد. یاسان برای اینکه به دختر مورد علاقه‌اش پیشنهاد ازدواج بدهد GPS تلفن همراهش را روشن کرد و از گوشه جنوب غربی کشور ژاپن سفر خود را آغاز کرد و به مدت شش ماه به گونه‌ای کشور ژاپن را طی کرد که بعد از پایان سفر، حرکت ضبط شده در GPS وی عبارت marry me (با من ازدواج کن) همراه با یک قلب را نشان می‌دهد.

یاسان این حرکت را در سال ۲۰۰۸ در سن ۳۱ سالگی آغاز کرد و بعد از ترک شغلش در مدت ۶ ماه توانست این عبارت را با طی کردن ۷ هزار کیلومتر بنویسد. وی این حرکت را با استفاده از GPS تلفن همراه انجام داد و آن را پیامی برای دختر مورد علاقه‌اش می‌داند.
یاسان این مسافت را عمدتا با پاهای پیاده طی کرد اما گاهی اوقات نیز مجبور به استفاده از ماشین، کشتی و یا دوچرخه شد. او در طول سفرش برنامه ریزی دقیقی داشت و تمام مسیر‌هایش را با دقت بررسی می‌کرد.

او در بخشی از پیشنهاد منحصر به فرد خود یک ویدئوی هفت دقیقه‌ای از سفر احساسی خود به عنوان هدیه تهیه کرد. یاسان در این فیلم، سفرش را در آن از جزیره هوکویادو آغاز می‌کند و در جزیره کیوشو به پایان می‌رساند.

تمامی این اتفاقات ۶ سال پیش رخ داده است اما داستان یاسان و خواستگاری شگفت انگیزش هنوز به عنوان پراحساس‌ترین و عاشقانه‌ترین قصه‌های دنیا نقل می‌شود.
منبع خبرگزاری مهر

0
0
0
0 نفر

3 نظر

 1. سلام
  ممنون....
 2. سلام علیکم
  بیچاره چقدر عاشق بوده وچقدر سختی کشیده،nya89
  حالا خوبه آخر داستان به هم رسیدن؛
  دست تون درد نکنه خانمیnya97
 3. سلام واقعا باید به اون خانوم تبریک گفت smiley13
  ممنون گلم
اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.