دانلود CardRecovery v6.10 - نرم افزار بازگردانی تصاویر از دست رفته کارت حافظه

 CardRecovery نرم افزاری است که به شما امکان میدهد تا بتوانید بدون مشکل فایل های از دست رفته فلش دیسک ها و مموری ها را بازگردانی کنید. این نرم افزار به طور موثر می تواند تصاویر از دست رفته ، خراب شده و یا فرمت شده از حافظه های مختلف را بازیابی نماید.شما می توانید بدون مشکل انواع و اقسام مموری های دیجیتالی را با این نرم افزار بازگردانی نمایید.
کارد ریکاوری از قدرتمند ترین نرم افزار های موجود در این زمینه بوده که قادر است اطلاعات پاک شده از کارت های حافظه را به طور کامل بازگردانی کنید. اگر شما هم به طور اتفاقی اطلاعات این کارت های حافظه که اغلب مربوط به موبایل ها هستند را از دست داده اید با این نرم افزار می توانید به راحتی و با خیال راحت آن ها را بازگردانی کنید تا اطلاعات مهم شما از دست نرود.
این نرم افزار با اسکن کردن مموری فایل های قابل بازگردانی را برای شما آماده می کنند.این نرم افزار از برندها و انواع فلش مموری ها پشتیبانی می کند. با بخش اسکن باهوش این نرم افزار می توانید عکس ها و ویدیوهایی خود را که به هر دلیلی مانند : فرمت شدن ، پاک شدن و صدمه دیدن بازیابی کنید.
البته پیشنهاد می شود برای جلوگیری از این اتفاق ها از نرم افزار های پشتیبان گیری استفاده کنید چون گاهی این نرم افزار ها هم قادر به بازگردانی اطلاعات نیستند ولی به هر حال اگر شما نیز اطلاعاتی را بر روی کارت های حافظه خود از دست دادید می توانید با این نرم افزار کم حجم و بسیار سبک اما قدرتمند آن را بازیابی کنید.
این نرم افزار به ادعای سازنده نرم افزار بهترین نرم افزار بازگردانی فلش دیسک ها می باشد که رقیبی برای بازگردانی فایل های از دست رفته ندارد.
از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد :

- قابلیت بازیابی سریع و کامل فایل های از دست رفته
- قابلیت بازیابی اطلاعات از فلاپی
- قابلیت بازیابی اطلاعات مختلف با فرمت های متنوع
- پایین بودن حجم نرم افزار و سادگی در استفاده
- پشتیبانی از نسخه های مختلف ویندوز
- پشتیبانی از برندهای معروف فلش مموری
- قابلیت انتقال امن و ایمن اطلاعات
- سادگی در استفاده و ظاهر کاربرپسند
- پشتیبانی از بیش از ۱۰۰ فرمت مختلف
- قابلیت مشاهده بازگردانی های قبلی و در حال انجام کار
- پشتیبانی از دوربین های مختلف دیجیتالی
- قابلیت پشتیبانی از فرمت های مختلف تصاویر و ویدئو و صوتی
….
0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.