دانلود BDlot DVD Ripper 3.0.5 - نرم افزار تبدیل دی وی دی به فرمت های صوتی و ویدیویی


نرم افزار تبدیل دی وی دی به فرمت های صوتی و ویدیوییBDlot DVD Ripper نرم افزاری حرفه ای برای تبدیل DVD ها به فرمت های صوتی و ویدئویی مختلف می باشد. بدین ترتیب شما می توانید تنها با یک کلیک فیلم های دی وی دی خود را به فرمت های ویدئویی و صوتی محبوبی مانند MP4, AVI, H.264/AVC, MPEG, MOV, FLV, WMV, MP3 و غیره تبدیل کنید. اینکار برای ساخت نسخه پشتیبان از فیلم ها روی هارد درایو بسیار کارآمد می باشد.

امکانات و فواید نرم افزار BDlot DVD Ripper :

- BDlot DVD Ripper می تواند هر نوع DVD را به فرمت های مختلف تبدیل کرده و در این مسیر کیفیت اولیه آن را نیز کاملا حفظ می کند. تبدیل فرمت DVD به AVI/MPEG، MP4، H.264, MOV, FLV و همچنین تبدیل DVD به فایل های سازگار با iPad و iPhone نیز از امکانات نرم افزار می باشد.
- با استفاده از قدرت CPU های چند هسته ای و جدیدترین تکنولوژی های افزایش شتاب CUDA شما می توانید با سرعت بالا از فیلم های DVD خود در فرمت های ویدئویی مختلف و با کیفیت بالا نسخه پشتیبان تهیه کنید.
- نرم افزاری حرفه ای و کامل برای تبدیل فرمت DVD های خانگی یا تجاری به فرمت ویدئوهای محبوبی مانند AVI, MP4, AVC, MPEG, WMV, 3GP, MOV, FLV و غیره.


نرم افزار تبدیل دی وی دی به فرمت های صوتی و ویدیویی- قابلیت شکست قفل تمامی محدودیت های DVD مانند DVD CSS, Region Code, RCE, SONY ARccOS, UOPs, Disney X-DRM protection و غیره.
- امکان ساخت ویدئوهای سازگار با دستگاه های قابل حملی مانند Pad, iPhone, iPod, Apple TV از DVD و حتی انتقال DVD به گوشی های اندروید، Zune، گوشی های تلفن همراه، Sony PSP ، Zen و غیره.
- امکانات فراوان و حرفه ای برای تقسیم، برش سایز فریم، برش و ویرایش فیلم های DVD.
- استخراج صوت از فیلم های DVD و ذخیره آنها در فرمت MP3 به صورت دسته ای و ذخیره فریم های DVD در فرمت عکس های JPG و BMP.
سازگاری با انواع ویندوز شامل Window 98, NT, 2000, 2003, XP, Vista (32 & 64 bit), Windows 7 (32 & 64 bit)


نرم افزار تبدیل دی وی دی به فرمت های صوتی و ویدیویی دانلود نرم افزار
نرم افزار تبدیل دی وی دی به فرمت های صوتی و ویدیویی 11.69 مگابایت
نرم افزار تبدیل دی وی دی به فرمت های صوتی و ویدیویی www.majidakhshabi.com
0
0
0
0 نفر

1 نظر

  1. خیلی خوب بود ممنون

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.