تایپ سریعتر با نرم افزار Comfort Typing Pro 7.0.2.0


تایپ سریعتر با نرم افزار Comfort Typing Pro 7.0.2.0شاید شما نیز از جمله کسانی باشید که باید ساعتها پشت سیستم بنشینید و تایپ کنید ! تایپ کردن کاری است که با مرور زمان راحت تر می شود ولی وقتی کاراکتر زمان و طولانی شدنش به آن افزوده می شود دیگر نمی توان به راحتی از کنار آن گذشت و نیاز به یک ابزار مطمئن ضروری می شود.
این نرم افزار که یک نرم افزار کمک کننده برای تایپ سریع شما می باشد ابزاری قدرتمند است که برای شما تایپی سریع و بسیار دلپذیر را فراهم می آورد. هنگامی که شما بخواهید در کیبورد کلمه ای را تایپ کنید آن کلمه از قبل تعریف شده است و این کار را برای شما آسان می کند.اگر برای راحتی در تایپ نیاز به ابزاری ویژه دارید کامفورت تایپینگ پرو را به شما پیشنهاد می کنیم.
با استفاده از این نرم افزار به راحتی می توانید مدت زمان تایپ خود را کوتاه کنید و از تایپ کردن لذت ببرید چرا که دیگر نیاز نیست کلمات پر کاربرد و تعریف شده برای نرم افزار که در اثر مرور به دیتابیس آن افزوده می شود را دوباره تایپ کنید.این نرم افزار به صورت مداوم به برری صفحه کلید می پردازد و در صورت تشخیص کلمه کلیدی آن را با لغت از پیش تعیین شده جایگزین می نماید . در حقیقت به جای اینکه در تایپ یک صفحه زمان تایپ را کاهش می دهد و امکان تایپ سریع را فراهم آورده است . این نرم افزار پس از تایپ چند حرف کلمه اصلی را تشخیص داده و آن را به صورت خودکار تکمیل می کند.
این نرم افزار با نسخه های
Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows XP, Windows Vista, Windows 7 and Windows 8
ویندوز متناسب سازی شده است.


از ویژگی های نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد :

- سرعت و کارایی فوق العاده در هنگام کار
- تنظیمات آسان برای کار با این نرم افزار
- ظاهر کاربرپسند
- قابلیت تغییر زبان
- پشتیبانی از مطالب همچون امضا ، آدرس ،داده ها و…
- پشتیبانی از زبان های مختلف زنده دنیا
- ….


تایپ سریعتر با نرم افزار Comfort Typing Pro 7.0.2.0 دانلود نرم افزار
تایپ سریعتر با نرم افزار Comfort Typing Pro 7.0.2.0 2.8 مگابایت
تایپ سریعتر با نرم افزار Comfort Typing Pro 7.0.2.0 www.majidakhshabi.com0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.