مطالب داغ: پارچه‌ی سحرآمیز که مي‌درخشدمطالب داغ: پارچه‌ی سحرآمیز که مي‌درخشدمطالب داغ: پارچه‌ی سحرآمیز که مي‌درخشدمطالب داغ: پارچه‌ی سحرآمیز که مي‌درخشداخيرا پارچه اي سحرآمیز جديد وارد بازار شده است که در تاريکي شب به طرز زيبا و شگفت انگیزی ميدرخشد.

در اين پارچه با استفاده از تکنولوژي جديد از فيبرهاي نوري بسيار حساس به جذب و انعکاس نور استفاده شده است . گفته ميشود از اين پارچه براي تهيه هر چيزي ميتوان استفاده کرد اما طراحان در حال حاضر از آن براي تهيه پرده و روتختي و بالش استفاده کرده اند که استقبال خوبي در بازار داشته است. اسم اين پارچه جالب و زيبا "لومينکس" است.

سخنگوي کارخانه توليد کننده اين پارچه ميگويد : بر خلاف ديگر منابع نوري مثل نئون و يا ال اي دي نوري که از اين پارچه خارج ميشود بسيار ظريف و ملايم است و يک اثر نوري سحر انگيز و زيبا با سايه روشن پديد مي آورد که فضاي اتاق خواب را بسيار رمانتيک کرده و براي آن مناسب است.

روتختي تهيه شده از اين پارچه ۳۲۰ پوند قيمت دارد و حدود ۴.۵ ولت برق براي شارژ آن احتياج است . گفتني است اين نوع پارچه حاوي فيبر نوري حرارتي توليد نميکند و خطر برق گرفتگي توسط آن وجود ندارد.

0
0
0
0 نفر

1 نظر

  1. سلام ممنون سولماز جان جالب بود

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.