دانلود PowerGREP v4.3.3 - نرم افزار GREP ویندوز، جستجوی سریع و قدرتمند درون فایل ها


نرم افزار جستجوی سریع و قدرتمند درون فایل هاحتماً تا به حال زمان زیادی را صرف جستجو در فایل های موجود بر روی سیستم تان کرده اید و این کار زمان زیادی از شما گرفته و در نهایت نتیجه به صورتی که شما می خواسته اید نشده است!
یکی از ابزار قدرتمند سیستم عامل های مبتنی بر Unix ابزار grep می باشد که کاربران با کمک آن می توانند جستجو های پیشرفته در داخل فایل های مختلف داشته باشند و به خواسته های خود دست یابند.
PowerGREP ابزار قدرتمند grep است که به منظور جستجوی سریع تکه ای از اطلاعات فایل ها و فولدرهای موجود بر روی سیستم شما، مانند کد یک نرم افزار، نامه ها، log های سیستم یا سرور، آرشیو های تاریخی و ... می باشد. حتی اگر شما واقعاً ندانید که به دنبال چه می گردید، PowerGREP از دستورات منطقی سازگار با پرلی برخوردار است که به شما امکان جستجوی واقعی هر چیزی را به آن صورتی که می خواهید می دهد. PowerGREP نتیجه ی جستجو را به صورت لیست قابل کلیک در اختیارتان می گذارد و با دوبار کلیک کردن بر روی هر قسمت از جستجو می توانید فایل مورد نظر را باز کنید.

به کمک توابع جستجو و جایگزینی موجود در این نرم افزار می توانید از متن های پیچیده یا دستورات جایگزینی باینری برای نگهداری هر وب سایت یا کد نرم افزار و یا گزارشی بهره مند شوید. اگر شما بخواهید چندین دستور جستجو و جایگزینی بر روی فایل های مشابه داشته باشید می توانید این اعمال را به ترتیب انجام دهید. به منظور تجزیه ی هر log مشخصی شما نیاز به نوشتن اسکریپت خاصی ندارید تنها کافی است عبارات منطقی متناسب با داده های log را ساخته و اجازه دهید PowerGREP برای شما کار کند. این نرم افزار قابلیت اجرای فایل های متنی، فایل های متنی یونیکد، فایل های متنی UNIX و Mac، فایل های باینری و حتی فایل های Zip شده را نیز دارد.


قابلیت های کلیدی نرم افزار PowerGREP:

- جستجوی فایل ها و اطلاعات موجود بر روی سیستم یا شبکه
- ویرایش، تبدیل مجموعه ای از اطلاعات و داده ها
- جمع آوری اطلاعات فایل های log یا آرشیو
- کاربردی آسان نسبت به سایر ابزارهای grep ویندوز
- قابلیت اجرای هر ترم جستجو از عبارات منطقی
- ویرایشگرهای از پیش ساخته شده ی متن و hex
- عبارات منطقی سازگار با Perl ،Java و .NET
- پشتیبانی از کد گذاری متن هایی مانند صفحات کد ویندوز یا داس، یونیکد، ISO-8859 ،ECBDIC ،KOI8
- جستجو و جابه جایی فایل های آرشیوی زیپ
- و ...


نرم افزار جستجوی سریع و قدرتمند درون فایل ها دانلود نرم افزار
نرم افزار جستجوی سریع و قدرتمند درون فایل ها 13.92 مگابایت
نرم افزار جستجوی سریع و قدرتمند درون فایل ها www.majidakhshabi.com0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.