دانلود SoftCAT v5.13 - نرم افزار تهیه آرشیو نرم افزار و بازینرم افزار تهیه آرشیو نرم افزار و بازینرم افزار SoftCAT به عنوان یک دیتابیس و سازمان دهنده قدرتمند برای نرم افزار ها و برنامه های کاربردی سیستم شما طراحی شده است تا با به کارگیری آن به راحتی قادر باشید اطلاعات جامعی از تمام نرم افزارهایی که در آرشیوتان موجود است و یا بر روی کامپیوتر خود نصب کرده اید در اختیار داشته باشید. SoftCAT اطلاعات مفیدی مانند نام نرم افزار، محل نصب، شماره سریال، نام رجیستر کننده (و یا سایر اطلاعات مربوط به رجیستر شدن نرم افزار)، نسخه فعلی، کمپانی منتشر کننده، پلت فرم، نوع نرم افزار (نسخه تجاری، نرم افزار رایگان و ...)، دسته نرم افزار (بازی، برنامه کاربردی، نرم افزار بهینه سازی و ...)، تاریخ نصب و ... را به شما نمایش خواهد داد. یکی از ویژگی های مفیدی که SoftCAT در اختیار شما قرار می دهد امکان کپی گرفتن از اطلاعات ارزشمند برنامه ها است. علاوه بر موارد ذکر شده قادر خواهید بود تا با تعریف رمز عبور، از دسترسی های ناخواسته به دیتابیس ایجاد شده (که شامل تمامی اطلاعات نرم افزارها می باشد) جلوگیری کنید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار SoftCAT:

- نمایش اطلاعات مفید تمامی نرم افزارها
- تعیین 18 فیلد متفاوت از اطلاعات
- مرتب سازی شیوه نمایش (در 5 سطح)
- دارای توابع جستو بر اساس کلمه یا عدد مشخص
- دارای اکسپلورر برای دسترسی راحت تر
- امکان فیلتر نمودن اطلاعات یافت شده
- امکان تهیه گزارش از اطلاعات و ذخیره آن ها در فرمت های Adobe Acrobat, Excel, HTML, JPEG, Lotus 1-2-3, Quattro Pro یا RTF
- سازگار با فرمت دیتابیس Microsoft Access
- امکان کپی گرفتن از اطلاعات
- و ...


راهنمای نصب

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- نرم افزار را اجرا نکنید و اگر در کنار ساعت نیز در حالت اجرا قرار داد آن را ببندید.
3- محتویات پوشه Patch را در محل نصب نرم افزار کپی کنید و فایل Patch.exe را اجرا و عملیات Patch را انجام دهید. (توجه داشته باشید چنانچه از ویندوز ویستا و یا 7 استفاده می کنید برای اجرای فایل Patch.exe می بایستی بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه Run as administrator را انتخاب کنید تا Patch به درستی کار کند)
4- نرم افزار را اجرا کنید.


نرم افزار تهیه آرشیو نرم افزار و بازی دانلود نرم افزار
نرم افزار تهیه آرشیو نرم افزار و بازی 13.72 مگابایت
نرم افزار تهیه آرشیو نرم افزار و بازی www.majidakhshabi.com


0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.