دانلود KrollOntrack EasyRecovery Pro v10.0.2.3 - نرم افزار بازیابی فایل های حذف شدهنرم افزار بازیابی فایل های حذف شدهشرکت Kroll Ontrack نرم افزاری قدرتمند به نام EasyRecovery برای بازیابی فایل های حذف شده ، از بین رفته و یا صدمه دیده را طراحی کرده است که کاربران خانگی و شرکت های تجاری می توانند از آن به خوبی بهره ببرند.
نرم افزار بازیابی اطلاعات زمانی کارآیی دارد که عملکردهای کامپیوتر شما سالم باشد و تنها مشکل گم شدن یا حذف شدن اطلاعات گریبان گیر شما شده باشد.
اگر صداهای عجیب و غریبی از هارد درایو شما شنیده می شود، نشان از صدمه های فیزیکی و مشکلات مکانیکی مختلف پیش روی آن می باشد، پیشنهاد می کنیم برای از بین رفتن هر نوع خطر، EasyRecovery را روی سیستم خود نصب کنید تا در صورت پاک شدن اطلاعات به خوبی آنها را بازیابی کنید.
Ontrack® EasyRecovery™ Professional نرم افزاری کامل برای بازیابی اطلاعات به همراه گزینه های حرفه ای و امکانات تشخیصی مختلف می باشد :


- پشتیبانی از شبکه برای بک آپ گرفتن از از راه دور سیستم ها.
- بازیابی اطلاعات از تمامی پارتیشن ها با پسوند های FAT 12, FAT16, FAT32و NTFS.
- قابلیت های عمومی برای بازیابی و تعمیر فایل ها در موارد مشکلات هارد دیسک.


نرم افزار بازیابی فایل های حذف شده- سازگار با سیستم عامل های مکینتاش و ویندوز.
- پشتیبانی از 14 زبان رسمی دنیا.
- پشتیبانی از هاردهای - SATA/IDE/SCSI.
- بازیابی فایل ها برای سیستم عامل و انواع رسانه ها.
- تعمیر فایل های Zip.
- برای ویندوز : بخش بازیابی حرفه ای و ماژول های اضافی دیگر این نرم افزار می توانند تمامی دایرکتوری ها و انواع فرمت فایل ها را به خوبی مکان یابی و پیدا کنند.
- تعمیر فایل های Microsft Outlook و فایل های Microsft Office شامل : Outlook (PST, OST), Outlook Express (DBX), Word (DOC), Excel (XLS), Access Database (MDB), PowerPoint (PPT) و بازیابی فایل های Zip.


نرم افزار بازیابی فایل های حذف شده دانلود نرم افزار
نرم افزار بازیابی فایل های حذف شده 9.35 مگابایت
نرم افزار بازیابی فایل های حذف شده www.majidakhshabi.com

0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.