دانلود Windows Doctor 2.7.3 - نرم افزار بهینه سازی و محافظت از کامپیوترنرم افزار بهینه سازی و محافظت از کامپیوتر

 

 


Windows Doctor نرم افزاری قدرتمند برای محافظت از کامپیوتر می باشد که می تواند به شما در حفظ امنیت، نگه داری و بهینه سازی سیستم کمک شایانی کند. این نرم افزار دارای امکانات متعددی برای بهینه سازی روزانه کامپیوتر شما می باشد. با انتخاب Windows Doctor دیگر نیازی به صرف هزینه های زیادی برای خریداری نرم افزارهای مختلف ندارید، کامپیوتر شما می تواند توسط این نرم افزار همیشه سالم و بهینه باشد.

امکانات نرم افزار Windows Doctor :

- محافظت از ویندوز در برابر خطرات امنیتی : Windows Doctor با تعمیر تمامی بخش های آسیب پذیر آن، از سیستم شما کاملا محافظت می کند. بدین ترتیب شما می توانید یک سیستم قدرتمند و مقاوم در برابر انواع تروجان ها و جاسوس افزارها را در اختیار داشته باشید.
- افزایش سرعت سیستم و اینترنت : Windows Doctor با بهینه سازی ویندوز می تواند به صورت محسوسی سرعت سیستم و اینترنت شما را افزایش دهد.
- بهینه سازی سیستم و افزایش کارآیی آن : بهینه سازی کلی سیستم توسط این نرم افزار می تواند کارآیی کلی کامپیوتر شما را به صورت محسوسی بهبود بخشد.


نرم افزار بهینه سازی و محافظت از کامپیوتر- پاک سازی تاریخچه ها برای محافظت از حریم شخصی شما : دیگر نگران رد پای برجای مانده از کارهایتان روی ویندوز نباشید. Windows Doctor می تواند تمامی این آثار و ردها را پاکسازی کند.
- تعمیر انواع مختلف خطاهای سیستم برای کارآیی روان سیستم : بیشتر خطاهای سیستم از ورودی های نا معتبر رجیستری ایجاد می شوند. با پاک سازی آنها و بهینه سازی رجیستری ویندوز، کامپیوتر شما سرعت بالاتری خواهد یافت.
- پاک سازی تمامی فایل های اضافه و موقت که گاهی فضای زیادی از هارد دیسک را اشغال می کنند.
- بازیابی ساده اطلاعات گم شده یا حذف شده از دیگر قابلیت های Windows Doctor است.
- امکانات متعدد دیگری مانند ابزار آنالیز دیسک، پاک کننده دائمی فایل ها، کپی فایل، تقسیم فایل های حجیم به چند بخش، ابزار یکپارچه سازی حافظه، ابزار یکپارچه سازی رجیستری و خاموش شدن خودکار سیستم.
- امنیت بالا بدون وجود جاسوس افزار یا آگهی افزار.
- پشتیبانی از ویندوزهای 2000، 2003، XP، Vista و 7.


نرم افزار بهینه سازی و محافظت از کامپیوتر دانلود نرم افزار
نرم افزار بهینه سازی و محافظت از کامپیوتر 9.21 مگابایت
نرم افزار بهینه سازی و محافظت از کامپیوتر www.majidakhshabi.com


0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.