دانلود WinX Cell Phone Video Converter v4.0 - نرم افزار مبدل ویدئوهای گوشی موبایلنرم افزار مبدل ویدئوهای گوشی موبایلWinX Cell Phone Video Converter یک نرم افزار حرفه ای برای تبدیل فرمت ویدئو های گوشی های موبایل می باشد. به کمک این نرم افزار می توانید به آسانی ویدئو های خود را با هر فرمتی که داشته باشند، به فرمت مورد نظر خود تبدیل کنید. در این نرم افزار امکان تبدیل به فرمت هایی چون 3GP, MP4, AVC, MP3 و تمامی فرمت های دیگری که توسط گوش های موبایل و تلفن های هوشمند مثل آیفون، پشتیبانی می شوند، فراهم شده است. این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که کار را برای شما بسیار آسان نموده است بدین صورت که شما فقط مدل گوشی خود را انتخاب کرده و سپس نرم افزار بر اساس گوشی انتخاب شده فرمت و کیفیت ایده آل را به شما پیشنهاد خواهد داد. این نرم افزار علاوه بر اینکه یک مدل فرمت ویدئو های موبایل است، به گونه ای طراحی شده است که امکان ساخت ویدئو های شخصی را برای شما فراهم می کند. به این ترتیب که امکاناتی نظیر برش زدن و حذف قسمتی از ویدیو، تغییر سایز ویدئو، تنظیم کردن تنظیمات پارامتر و ... را برای شما فراهم کرده است.
اگر می خواهید فایل های ویدئویی 3GP با یک رزولوشن و کیفیت متفاوت را در خروجی داشته باشید، مطمئناً تشخیص خواهید داد که WinX Cell Phone Video Converter نرم افزار ی است که به آسانی این امر را برای شما امکان پذیر خواهد کرد. WinX Cell Phone Video Converter یک مبدل ویدئویی 3GP بسیار سریع است که بهترین ویدئو ها با بالاترین کیفیت صدای ممکن برای صفحه نمایش گوشی های موبایل را ایجاد خواهد کرد. این نرم افزار بهترین ویدئو ها را با یک سرعت فوق العاده برای شما ایجاد خواهد کرد.


قابلیت های کلیدی نرم افزار WinX Cell Phone Video Converter:

- تبدیل فرمت ویدیوهای گوشی
- پشتیبانی از فرمت هایی چون 3GP, MP4, AVC, MP3 و تمامی فرمت های دیگری که توسط گوش های موبایل و تلفن های هوشمند مثل آیفون
- امکان ساخت ویدئو های شخصی
- امکاناتی نظیر برش زدن و حذف قسمتی از ویدیو، تغییر سایز ویدئو، تنظیم کردن تنظیمات پارامتر و ...
- فوق العاده سریع
- کاربرد آسان
- خروجی با بهترین کیفیت
- و ...


راهنمای نصب

1- اقدام به نصب نرم افزار کنید.
2- با استفاده از اطلاعات درون فایل Serial.txt در هنگام نصب و یا پس از نصب نرم افزار را رجیستر کنید.


نرم افزار مبدل ویدئوهای گوشی موبایل دانلود نرم افزار
نرم افزار مبدل ویدئوهای گوشی موبایل 8.39 مگابایت
نرم افزار مبدل ویدئوهای گوشی موبایل www.majidakhshabi.com


0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.