فیلم های جذاب در سال 2013

با تعداد زیاد فیلم هایی که در سال آینده قرار است انتخاب 10 فیلم برتر کمی دشوار است. ولی در اینجا به چند فیلم اشاره می کنیم که در سال 2013 نباید آنها را از دست بدهید و پیشنهاد می کنیم حتماً آنها را تماشا کنید.

مطالب داغ: فیلم های جذاب در سال 2013


1. "جایی آنسوی کاج ها" (The Place Beyond the Pines)
این فیلم داستان دو مرد – یکی مجرم و دیگری پلیس – است که نشان می دهد چطور کارهایی که آنها برای محافظت از خانواده هایشان انجام می دهند، نه تنها بر زندگی خودشان تأثیر دارد، بلکه بر آینده پسرانشان هم تأثیر دارد. تاریخ اکران این فیلم در ایالات متحده 29 مارس 2013 است.


2. "گنج و رنج" (Pain and Gain)
این فیلم درباره چند بدنساز است که از زندگی روزمره خسته شده اند و تصمیم می گیرند که یک گروه دزدی و آدم ربایی تشکیل دهند. ولی همه چیز بطور وحشتناکی پیش می رود. اکران این فیلم برای تاریخ 26 آوریل 2013 برنامه ریزی شده است.


3. "مرد آهنی 3" (Iron Man 3)
رابرت داونی جی.آر. با نقش محبوب و دوست داشتنی مرد آهنی برمی گردد، ولی کارگردان فیلم عوض شده است. این فیلم در تاریخ 3 مه 2013 در ایالات متحده اکران می شود.


4. "سفر ستاره ای: به سوی تاریکی" (Star Trek Into Darkness)
داستان این فیلم بر خدمه Enterprise متمرکز است. وقتی آنها به سیاره خود برمی گردند شاهد هرج و مرج در سیاره شان می شود و استارفلیت مورد حمله قرار می گیرد. این فیلم در 15 مه 2013 در ایالات متحده اکران می شود.


5. "خماری 3" (The Hangover Part III)
این قسمت از فیلم خماری، دیوانه کننده ترین قسمت آن است. قهرمانان فیلم این بار به آمستردام می روند. سازندگان این فیلم خواستند که آخرین ماجراجویی قهرمانان بسیار غافلگیرکننده باشد. خماری 3 در 24 مه 2013 اکران خواهد شد.

6. "مرد فولادی" (Man of Steel)
این فیلم درباره خبرنگار جوانی است که در کودکی از سیاره در حال مرگ کریپتون به کره زمین آورده شده و با والدین ناتنی اش بزرگ می شود. حالا این مرد می خواهد انسان های کره زمین را از حمله فرازمینی ها نجات دهد. اکران این فیلم در 14 ژوئن 2013 خواهد بود.

7. "دانشگاه هیولاها" (Monsters University)
داستان درباره زمانی است که سالی و مایک تازه با هم آشنا شده بودند و تعریف می کند که چرا در اوایل داستان آنها با هم رقیب بودند و بعد از مدتی بهترین دوستان یکدیگر شدند. این فیلم در 21 ژوئن 2013 اکران می شود .

0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.