ورزشی عجیب به نام پاکور تنبل ها
ورزشی عجیب و غریب به نام پاکور تنبل ها. برای انجام این ورزش باید روی زمین دراز کشید و حتما کف دست ها صاف و چسبیده به بدن باشند.
پارکور، ورزشی پر از جنب و جوش است که هر کسی قادر به انجام آن نیست اما «گری کلارکسون» و «کریستین لانگ دان» دو هنرمندی هستندکه ورزشی جالب را ابداع کرده اند، آنها نام ورزش خود را پارکوری برای تنبل ها گذاشته اند زیرا برای انجام آن نه تنها نباید پرش های سخت انجام داد، بلکه باید تا حد توان بی حرکت بود. از این به بعد با دیدن افرادی که رو به زمین در خیابان، بالای کوه و در بین صخره ها دراز کشیده اند، تعجب نکنید و تعادلشان را برهم نزنید. آنها در حال انجام یکی از خطرناکترین ورزش های دنیا هستند.

مطالب داغ: ورزشی عجیب به نام پاکور تنبل ها


«دقت» تنها شرط لازم وضروری برای انجام این ورزش است، چرا که در اینجا هیچ خبری از پرش های خطرناک و صعودهای ورزشی نیست. تنها باید رو به زمین دراز کشید و مدت ها بی حرکت ماند، البته ناگفته نماند که باید تحمل نگه کنجکاو مردم را داشت که چطور این حرکت را نگاه کرده و آن را دیوانگی می دانند. شاید از این جهت نام این ورزش به تنبل ها نسبت داده شده باشد اما انجام آن نیازمند شجاع و حفظ تعادل زیاد است.

مطالب داغ: ورزشی عجیب به نام پاکور تنبل ها


انجام پارکور تنبل ها دو قانون مهم دارد؛ تا حد توان باید عمومی بوده و هر چه مردم بیشتری به تماشا بایستند یعنی شما در کار خود موفق تر عمل کرده اید. برای انجام آن باید روی زمین دراز کشید و حتما کف دست ها صاف و چسبیده به بدن باشند. همچنین صورت کاملا رو به زمین بوده و بینی، لب ها و پیشانی به زمین بچسبند. حتی این عمل می تواند در حالت عمومی نیز اجرا شود اما باز هم صورت رو به دیوار و چسبیده به آن باشد..

0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.