دانلود Wondershare Fantashow 2.0.0 - نرم افزار ساخت کلیپ از تصاویر و ویدیو هانرم افزار ساخت کلیپ از تصاویر و ویدیو هابا استفاده از نرم افزار Wondershare Fantashow می توانید تنها با چند کلیک ساده و استفاده از خلاقیت خود، به صورت هنرمندانه ای عکس ها و ویدئوها را در کنار یکدیگر تنظیم کنید و یک فیلم داستانی را طی چند دقیقه خلق کنید. Wondershare Fantashow با انواع فرمت های عکس و ویدئو از روی دوربین ها یا کامپیوتر سازگاری کامل دارد.

امکانات نرم افزار Wondershare Fantashow :

- با استفاده از Wondershare Fantashow می توانید از عکس ها، موزیک ها و ویدئوهای محبوب خود، کلیپ های زیبایی تهیه کنید. تنها با کشیدن و رها کردن هر نوع عکس و ویدئو به صورت مجازی در پنجره نرم افزار، انتخاب تم های زیبا و منحصر به فرد و در نهایت اضافه کردن موزیک، فیلم های زیبایی ساخته و آنها را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید.
- شما می توانید از قابلیت های Wondershare Fantashow در موارد مختلف استفاده کنید. مواردی مانند ساخت یک فیلم زیبا از فرزندان خود یا ساخت یک ویدئوی زیبا از مراسم عروسی را می توانید به سادگی توسط این نرم افزار خلق کنید. تم های مختلفی در این نرم افزار متناسب با موضوع مد نظر شما وجود دارند و همچنین این نرم افزار بر خلاف دیگر نرم افزارهای ساخت اسلایدشوی 3 بعدی، انیمیشن ها و تصاویر 3 بعدی زیبایی را برای شما فراهم می کند.


نرم افزار ساخت کلیپ از تصاویر و ویدیو ها- شما می توانید با اضافه کردن مستقیم یک متن روی عکس یا ویدئو یا اضافه کردن یک اسلاید اضافه دیگر و متحرک سازی آن، متن دلخواه خود را روی فیلم نمایش دهید. بدین ترتیب می توانید به فیلم ها زیرنویس اضافه کرده یا حروف رقصنده ای را خلق کنید.
- با اضافه کردن موزیک در نرم افزار، Wondershare Fantashow به صورت هوشمندی ، ضرباهنگ را با آهنگ حرکت فیلم تنظیم می کند تا ریتم زیبایی خلق شود.
- به اشتراک گذاری فیلم ها با دوستان به 3 روش امکان پذیر است. شما می توانید فیلم ها را به فرمت های مختلف برای موبایل ها و دستگاه هایی مانند iPhone 4S، iPad جدید، iPod Touch و غیره ذخیره کنید و در نهایت می توانید آنها را روی DVD با نهایت کیفیت رایت کنید.


نرم افزار ساخت کلیپ از تصاویر و ویدیو ها دانلود نرم افزار
نرم افزار ساخت کلیپ از تصاویر و ویدیو ها 54.36 مگابایت
نرم افزار ساخت کلیپ از تصاویر و ویدیو ها www.majidakhshabi.com


2
1
1
3 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.