ویلیام كنول ، جوان استرالیایی در حالیكه تنها 25 سال سن دارد ، تمامی دندانهای خود را رب اثر مصرف بسیار بالای نوشابه های كولا از دست داده و تمامی دندانهایش مصنوعی است.

مطالب داغ: مردی كه روزانه ۸ لیتر نوشابه می خورد


به گزارش باشگاه خبرنگاران،كنول 25 ساله روزانه بطور میانگین بین 6 الی 8 لیتر نوشابه كولا مصرف می كند و به همین دلیل تمامی دندانهایش را از دست داده و در ابتدای جوانیش از دندان مصنوعی استفاده می كند.

كنول در این باره می گوید:من در ابتدا تنها 21 دندان داشتم و اكنون تنها 10 دندان در فكم باقی مانده كه به زودی آنها را هم خواهم كشید چراكه آنها نیز خراب شده اند.
مطالب داغ: مردی كه روزانه ۸ لیتر نوشابه می خوردكنول كه اكنون كارمند یك بیمارستان در آدلاید استرالیا است در این باره می افزاید: از كودكی به نوشابه و خصوصا كولا بسیار علاقه داشتم كه این علاقه تاجایی رسید كه روزانه بین 6 الی 8 لیتر نوشابه مصرف می كردم و تمامی دندانهایم را از دست دادم.
وی در خصوص خرابی دندانهایش می گوید:خوشحالم كه دندانهایم خراب شده است ، چراكه از این به بعد بدون داشتن هیچ نوع دغدغه ای نوشابه مصرف خواهم كرد و دیگر پزشكان به من هشدار نخواهند داد كه دندانهایت خراب خواهند شد.
كنول همچنین یكبار بر اثر مصرف زیاد نوشابه كولا دچار مسمومیت شدید غذایی شده است.

0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.