دانلود Clipboard Box v5.0 - نرم افزار مدیریت بر حافظه کلیپ بورد


نرم افزار مدیریت بر حافظه کلیپ بورد


حافظه Clipboard در ویندوز، بخش مجزایی از حافظه است که اطلاعات مربوط به دستور Copy را در خود ذخیره و نگهداری كرده و با دستور Paste آن ها را در مكان مورد نظر بازنشانی می كند. با توجه به اینكه به صورت پیش فرض در سیستم عامل ویندوز فقط یک حافظه ی Clipboard وجود دارد، بنابر این با انجام عمل کپی جدید، داده های جدید جایگزین فایل های قدیمی تر موجود در كلیپ بورد می شوند و بدین ترتیب امكان دسترسی به اطلاعات قبلی وجود ندارد.
شاید بارها برای شما پیش آمده باشد كه به چنین مشكلی برخورد كرده باشید و مجبور شوید عمل كپی های خود را بارها و بارها تكرار كنید. تا به حال به این موضوع فكر كرده اید كه اگر تعداد حافظه ی Clipboard ویندوز از یك به چندین حافظه افزایش یابد، چقدر كار شما ساده تر می شود؟
متأسفانه در ویندوز امكان افزایش حافظه های Clipboard وجود ندارد بنابراین لازم است كه از نرم افزار های جانبی دیگر جهت انجام این كار استفاده نماییم.
Clipboard Box نام نرم افزاری مفید و كم حجم از كمپانی Dreamfly Software است كه تعداد حافظه های Clipboard ویندوز شما را از یك به 100 ارتقاء داده و استفاده از این حافظه را ساده تر می كند.
این نرم افزار با ایجاد کلیپ بوردهای مجازی، مشکل کمبود حافظه ی کلیپ بورد ویندوز را برطرف نموده و شما را به انجام اعمال كپی بیشتر ترغیب می كند. این برنامه نیازی به تنظیمات خاص نداشته و بلافاصله پس از نصب با قرار گرفن در System Try و حافظه ی ویندوز، كلیه دستورات کپی كاربر را مدیریت می كند.
این برنامه كلیه دستورات Copy را به طور خودکار در لیست حافظه های کلیپ بورد خود ذخیره و لیست كرده و برای كاربر به صورت تصویر به نمایش می گذارد، حال جهت انتخاب داده مورد نظر کافیست بر روی اطلاعات مورد نظر خود كلیك كنید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Clipboard Box:

- دارای محیط كاربری ساده
- قابلیت ارتقاء حافظه های Clipboard ویندوز تا 100 عدد
- قابلیت ذخیره ی متون و تصاویر
- پشتیبانی از قابلیت HotKey جهت استفاده سریع تر از دستورات Copy و Paste از طریق كیبورد (Ctrl+C) و (Ctrl+V)
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز
- و ...


راهنمای نصب

1- نرم افزار را نصب کرده و سپس اجرا کنید.
2- فایل Keygen.exe را از درون پوشه Keygen اجرا کرده و شماره سریالی تولید کنید.
3- نرم افزار را با اطلاعات تولید شده توسط Keygen رجیستر کنید.


نرم افزار مدیریت بر حافظه کلیپ بورد 2.31 مگابایت

نرم افزار مدیریت بر حافظه کلیپ بورد www.majidakhshabi.com

0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.