دانلود کتاب خانه ای در ساحل


کتابخانه:دانلود کتاب خانه ای در ساحل


داستان از جايي آغاز مي شود که شخصي به نام ديک در تعطيلات تابستاني خود براي همکاري با دوستش که يک بيوفيزسيت مبتکر است اقدام به خوردن يک نوع داروي گياهي مي کند و با خوردن آن پاي به دنياي پر رمز و راز ششصد سال پيش مي گذارد .
سير طبيعي داستان با وسوسه هاي متوالي براي خوردن اين دارو و پا گذاشتن به دنياي شگفت انگيز گذشته گان و ترس دائمي از ايجاد عوارض اين دارو و تحقيقات ديک در مورد اشخاصي که ديده و اطلاعاتي که کسب کرده است ، سپري مي شود و به طور کلي تا قسمتي از داستان روندي عادي طي مي شود
... گذر در ابعاد زمان همواره يکي از بزرگترين آرزوها و خواست هاي بشر بوده است که در اشکال مختلف و شيوه هاي گوناگون تجلي و نمود کرده است .
خلق داستان هاي تخيلي از گونه پرواز به کرات ديگر و يا سفر به اعماق زمين و يا حرکت در اعماق آب هاي تيره ي اقيانوس ها را نخست با ژول ورن نويسنده ي بزرگ فرانسوي در اواخر قرن نوزدهم بنياد نهاد و همان تخيلات دست نايافتني آن روز ژول ورن در دنياي تکنولوژيک ما شکل حقيقت به خود گرفت و چه بسا که همان تخيلات زيربناي تفکرات علمي گرديد و زمينه ساز سفر به کره ي ماه با اختراع زيردريايي هاي غول پيکر و نظاير آن شده باشد و دور نيست که انسان هاي دنياي تفکر به ديگر تخيلات ژول ورن جامع عمل بپوشانند .


کتابخانه:دانلود کتاب خانه ای در ساحل 4.67 مگابایت

کتابخانه:دانلود کتاب خانه ای در ساحل www.majidakhshabi.com
0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.