دانلود Comfort On-Screen Keyboard Pro 7 - نرم افزار کیبورد مجازی


نرم افزار کیبورد مجازی


نرم افزارهای کیبورد مجازی، نرم افزارهایی هستند که یک صفحه کلید کامل را روی صفحه نمایش میدهند و کاربر میتواند به جای تایپ با کیبورد، روی حروف مورد نظر خود با موس کلیک کند تا آن حرف تایپ شود.
کیبورد مجازی کاربردهای زیادی دارد. مثلا اگر صفحه کلید ندارید و یا یکی از حروف آن خراب شده است، میتوانید از این نرم افزارها برای تایپ استفاده کنید. و یا اگر در حال کار با کامپیوتری هستید که از امنیت آن اطمینان ندارید و مشکوک به نصب نرم افزار جاسوسی کیبورد (Keylogger) روی آن هستید، به جای تایپ رمز های خود با صفحه کلید میتوانید از این نرم افزارها برای وارد کردن اطلاعات خصوصی استفاده نمایید.
همچنین اگر حروف روی کیبورد شما پاک یا کمرنگ شده و قابل خواندن نباشد، میتوانید از نرم افزار کیبود مجازی برای تایپ استفاده نمایید.

نرم افزار کیبورد مجازی


اگر صفحه نمایش شما لمسی باشد، حتی میتوانید به جای کلیک ماوس، با لمس دکمه ها روی صفحه نمایش، کار تایپ را انجام دهید.
نرم افزار Comfort On-Screen Keyboard امکان تنظیم محل قرار گیری حروف را نیز دارد. یعنی میتوانید حروف را به شکل دلخواه خود روی آن بچینید. همچنین به صورت پیش فرض دارای 30 مدل کیبورد استاندارد میباشد. این صفحه کلید به صورت On Top روی دسکتاپ ویندوز ظاهر میشود و امکان ارسال حروف تایپ شده به نرم افزارهای دیگر یا پنجره های ویندوز را نیز دارد.
همچنین توسط این نرم افزار میتوانید کاراکتر های غیر معمول (مثل کاراکتر های شکل دار اسکی) را نیز تایپ کنید.


نرم افزار کیبورد مجازی 3.6 مگابایت

نرم افزار کیبورد مجازی www.majidakhshabi.com

0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.