مطالب داغ: غذای چینی ها

دیگر همه دنیا می دانند که مردم چین غذاهایی می خورند که بسیاری از مردم کشورهای دیگر با دیدن آن غذا دچار حالت تهوع می شوند. اکنون نیز کشاورزان چینی به تجارتی جدید دست زده اند و موش‌‌ های صحرایی را پرورش می‌ دهند.

این کشاورزان با خوراندن چوب درخت بامبو، وزن ابن موش ها را به ۴ کیلوگرم می‌ رسانند تا بتواند آنها را با قیمت خوبی در بازار‌های این کشور به فروش برسانند.

مطالب داغ: غذای چینی ها


موش

بر اساس آمارها، گوشت موش‌‌های صحرایی ۴ برابر قیمت گوشت مرغ یا گوشت خوک و حتی گوشت گاو در بازار به فروش می ‌رسد چراکه برخی از باور‌های چینی بر این است که گوشت موش‌‌ های صحرایی برای درمان برخی بیماری ها و عوارض مانند طاسی سر کارساز است.

علاوه بر گوشت، پوست این موش ها نیز برای تولید کت‌ ‌های خز مورد استفاده مردم چین قرار می ‌گیرد. هر کشاورز چینی می‌ تواند از فروش ۲ موش صحرایی، حدود ۶۰۰ تا ۹۰۰ یوآن معادل ۶۰ تا ۹۰ دلار پول به دست آورد.
0
0
0
0 نفر

1 نظر

  1. سلام دلبر نازنینم.وای از دست این چینی ها که همه چیزی رو میخورند.سوسک و حشرات ......و حالا هم پرورش موش اونم چه موشهایی هستند.چطوری گوشت اینگونه حیوانات رو میخورند.اما ذائقه شان فرق میکنه دیگه هر کشوری غذا و سنت خودش رو داره. قربون کشور خودمون و دین خودمون بشم که همه این گوشتها رو حرام کرده.ممنونم از مطلبت گلم...جالب بود. smiley17 smiley17 smiley17
اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.