افتادن گوشی تلفن همراه موضوعی ناخوشایند است و انداختن دوربین DSLR از آن هم ناخوشایندتر. حال تصور کنید انداختن دوربین DSLR در کنار تعدادی تمساح چقدر می‌تواند ناخوشایند باشد. می‌توانید این موضوع را از Mario Akdecoa که پس از هشت ماه مجددا به دوربینش رسید بپرسید.

در دی ماه سال گذشته، او با استفاده از یک سه پایه و یک دوربین ۱۳۰۰ دلاری در حال عکسبرداری از یک گله تمساح در محل نگهداری آنها در Everglades بود و درحالیکه همه چیز خوب پیش می‌رفت علاقه یک تمساح به دوربین! ناگهان همه چیز را به هم زد. Akdecoa در مصاحبه ای با خبرنگار تلویزیون می‌گوید:

تمساح‌ها به من نزدیک و نزدیک‌تر می‌شدند که ناگهان یکی از آنها به یکباره دوربین را قاپید. من سعی کردم با استفاده از سه پایه، دوربین را نگه دارم اما دوربین از دستم خارج شد.
مطالب داغ: بازگشت یک دوربین DSLR ‌از شکم یک تمساح پس از 8 ماه!


اما جمعه گذشته یک گردشگر متوجه تمساحی شد که دوربینی به واسطه بند آن به دور پایش بسته شده بود.به نظر می‌رسید این دوربین همان دوربین یادشده باشد.دوربین به طور کلی خراب شده اما یکی از عکس‌های هشت ماهه! جان سالم به در برده بود. از زمان حادثه، Aldecoa یک دوربین جدید خرید اما مطمئنا از این به بعد با احتیاط بیشتری از حیوانات عکسبرداری خواهد کرد!

مطالب داغ: بازگشت یک دوربین DSLR ‌از شکم یک تمساح پس از 8 ماه!


0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.