دانلود Tipard HD Video Converter 6.1.6 - نرم افزار تبدیل فرمت های ویدیویی


نرم افزار تبدیل فرمت های ویدیویی


می توان گفت Tipard Video Converter یکی از حرفه ای ترین نرم افزارهای تبدیل فرمت ویدئو می باشد که می تواند تمامی فرمت های ویدئویی را تغییر دهد. استفاده از آن بسیار ساده می باشد و شما می توانید به راحتی فرمت ویدئوهای معمولی و HD را توسط آن تغییر دهید. فرمت های ویدئویی پشتیبانی شده توسط این نرم افزار عبارتند از MPG, MPEG, MPEG2, SWF, FLV, VOB, MOD, MP4, H.264, M4V, AVI, WMV, 3GP, 3GPP, MOV, DivX, XviD, QuickTime Video, DV, MJPG, MJPEG, MPV و ...
علاوه بر اینها ، این نرم افزار می تواند گزینه خوبی برای تبدیل فرمت های صوتی مانند M4A, MP3, AC3, AAC, WMA, WAV, OGG, AU, Nut, AIFF, FLAC, AMR باشد. شما می توانید با استفاده از Tipard Video Converter صوت را از ویدئو استخراج کرده و بدون کاهش کیفیت ، در فرمت های مختلف ذخیره کنید.می توانید فایل های تبدیل شده را روی دستگاه های مختلف مانند iPod, iPhone, Apple TV, PSP, PS3, Wii, Zune, Xbox, Sony Walkman, Sony XPERIA, Google Phone, BlackBerry و تمامی گوشی های موبایل اجرا کرده و از آنها لذت ببرید.

امکانات اصلی نرم افزار Tipard Video Converter :

- عکس برداری از ویدئوها : شما می توانید در حال اجرای ویدئو، از صحنه های محبوب خود عکس برداری کنید و آن را در فرمت های JPEG ، GIF و BMP ذخیره کنید. با تخصیص پوشه ای برای ذخیره فایل ها ، تعیین خواهید کرد تا عکس ها به صورت خودکار در آن پوشه ذخیره شوند.
- پروفایل های آماده ی Tipard Video Converter بر اساس انواع دستگاه ها، ویدئوهای عادی، فرمت های صوتی عادی، ویدئوهای HD و ... دسته بندی شده اند تا شما به راحتی تنظیمات مورد نیاز خود را پیدا کنید.
- پشتیبانی از پیش نمایش افکت های ویدئویی ورودی و خروجی از دیگر امکانات Tipard Video Converter می باشد. با استفاده از این نرم افزار می توانید پیش نمایش ویدئوی اصلی و ویدئوی خروجی خود را به صورت همزمان مشاهده کنید.
- سرعت تبدیل فرمت بسیار بالا : Tipard Video Converter سریعترین مبدل فایل های رسانه ای می باشد که از پردازنده های دو هسته ای نیز پشتیبانی می کند.


نرم افزار تبدیل فرمت های ویدیویی 22.48 مگابایت

نرم افزار تبدیل فرمت های ویدیویی www.majidakhshabi.com


0
0
0
0 نفر

2 نظر

  1. سلام نگین جان نمیشه نرم افزارپیداکنی که بشه برنامه های استادمجیداخشابی سایت هست دانلودکردیم روبریزیم روی سی دی یادی وی دی که بشه روی دستگاه دی وی دی یاسی دی نگاه کردتشکرفاطمه تیموری ازبوشهر

    سلام نمیشه نرم افزارپیداکنی که بشه برنامه های استادمجیداخشابی درسایت هست دانلودکردیم روبریزیم روی دی وی دی که بشه بادستگاه دی وی دی نگاه کردتشکرفاطمه تیموری ازبوشهر
  2. سلام پیداکردم خودم چیزی روکه خواستم فاطمه تیموری ازبوشهر
اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.