مطالب داغ: گربه پیشگوی حملات صرع صاحب خود

رسانه‌های رسمی انگلستان اعلام کردند که یک گربه 14 ماهه با پیش‌بینی‌ بیماری و حملات صرع صاحب جوانش به او کمک می‌کند تا با این بیماری مقابله کند.
ایسنا: «لیلی» گربه‌ای است که با خانواده‌ «کوپر» در منطقه «بورن موث» زندگی می‌کند و «ناتان کوپر» پسر 19 ساله‌ای است که به بیماری صرع مبتلا است. وی در مورد گربه‌اش به روزنامه‌ دیلی میل گفت: «لیلی» همواره در کنار من است. او تا به حال چندین بار مرا از خطر مرگ حتمی نجات داده است. هنگامی که حملات به من دست می‌دهد، محکم به زمین برخورد می‌کنم. حتی در برخی از موارد هم با اسباب و اثاثیه اتاق برخورد کرده‌ام.
این پسر جوان در ادامه افزود: «لیلی» حس عجیبی دارد. او می‌تواند چند دقیقه زودتر از بروز حملات صرع خانواده‌ام را مطلع کند.
«سیمون» 44 ساله پدر این پسر 19 ساله هم در این باره عنوان کرد: هنگامی که قرار است حملات آغاز شود، «لیلی» با بلندترین صدا میومیو می‌کند، از پله‌ها بالا و پایین می‌رود و ما را خبر می‌کند.
کارشناسان معتقدند که این گربه حس بویایی یا یک قدرت پیشگویی دارد. به همین دلیل، می‌تواند تغییرات شیمیایی در بدن صاحب خود را تشخیص دهد. او دارای حس ششم است.
0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.