جنایات مشهور – الکساندر دوما


کتابخانه: دانلود کتاب جنایات مشهور


کتاب جنایات مشهور در هشت مجلد نوشته شده است و داستان های آن از یکدیگر مستقل است.اما زمینه کلی آن ها یکیست، یعنی روایت جنایاتی که در تاریخ ثبت شده است.دوما در این اثر بیشتر بر واقعی بودن ماجرا ها تکیه داشته است تا داستان پردازی و حتی در بعضی از داستان های این مجموعه نظیر « مردی با نقاب آهنین » تا حد یک مورخ محقق پیش رفته است.با این حال روایاتی را که در این اثر می خوانید ، شاید به خاطر همین وسواسی که نویسنده در رعایت امانت تاریخی به کار برده ، از جذابیت و کشش بیش از داستان های خیالی برخوردار است.

جلد اول از مجموعه هشت جلدی کتب جنایات مشهور اثر الکساندر دوما شامل سه بخش : ژان دانژو ، مردی با نقاب آهنین و مارتن گر است .

گزیده‌ای از کتاب:

"کیتی” بر روی نیمکتی در پارک نشسته بود و برای جشن فارغ‌ التحصیلی‌اش متن سخنرانی تهیه می‌کرد. تنها چند روز به آخرین روز مدرسه و جشن فارغ‌التحصیلی مانده بود. ناگهان بادی وزید و ورقه‌هایش هریک به گوشه‌ای پرتاب شد. کیتی که ورقه‌های "سخنرانی‌اش را از دست داده بود ناگهان فکری به ذهنش رسید. او به سراغ پدربزرگ و مادربزرگ‌اش، و مادرش و "می‌می” رفت و نظرات آن‌ها را درباره‌ی فارغ‌التحصیلی پرسید. در روز بعد در جشن فارغ‌التحصیلی آن نظرات را در سخنرانی‌اش بیان کرد. همه لبخند زدند و شروع به دست زدن کردند و سپس جشن بزرگی گرفتند و به یک‌دیگر تبریک گفتند مخصوصا به کیتی.


کتابخانه: دانلود کتاب جنایات مشهور دانلود کتاب
کتابخانه: دانلود کتاب جنایات مشهور 4.91 مگابایت
کتابخانه: دانلود کتاب جنایات مشهور www.majidakhshabi.com


0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.