مطالب داغ: کودکی که در 18 ماهگی مجله می خواند


"گاس دورمن" با ضریب هوشی 147 به عنوان جدیدترین عضو منسا شناخته می شود. این کودک در سن 18 ماهگی می توانست مجله و کتاب های مختلف را مطالعه کند.
به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، کئدکان نابغه دنیا به عنوان باهوش ترین انسان های زمین شناخته میشوند. آن ها با عبور از تست های مختلف و گرفتن نمره ای بالاتر از 135 وارد کلوپ منسا میشوند.

این کلوپ این روزها نزدیک به 110 هزار عضو از 100 کشور مختلف دنیا دارد که تنها نام کودکان نابغه در آن قرار دارد. جدیدترین عضو این گروه پسربچه 5 ساله ای است که آزمون ها را با نمره باورنکردنی 145 گذرانده است.

مطالب داغ: کودکی که در 18 ماهگی مجله می خواند

"گاس دورمن" با ضریب هوشی 147 به عنوان جدیدترین عضو منسا شناخته می شود. این کودک از همان ابتدای زندگی نشانه های هوش بالا را به همراه داشت چرا که در سن 18 ماهگی می توانست مجله و کتاب های مختلف را مطالعه کند.

در حالی که بسیاری ار بچه ها در خواندن الفبا مشکل دارند او می تواند ضرب و تقسیم های مختلف را انجام دهد. همچنین گاس به نام و نقشه تمام کشورهای دنیا مسلط است. او همچنین تمامی اعضای جدول عناصر را به خوبی می شناسد.


مطالب داغ: کودکی که در 18 ماهگی مجله می خواند


والدین این کودک می گویند به طور اتفاقی وقتی شروع به خواندن نوشته های روی دیوار کرد متوجه هوش او شدند. آن ها با راهنمایی های مشاورین توانستند هوش فرزندشان را از آنچه هست بیشتر کنند.

گاس ماه پیش توانست در تست هوش ورودی منسا 99.98 درصد از مسائل را با جواب های درست رد کند و به راحتی وارد کلوپ باهوش ترین کودکان دنیا ملحق شد.
0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.