مطالب داغ: تاثیر شگفت انگیز سجده بر بدن انسان

شما منبعی هستید که مقدار زیادی امواج الکترومغناطیسی دریافت می کنید، به عبارت دیگر شما با امواج الکترو مغناطیسی شارژ می شوید بدون آنکه بفهمید!
بدن شما به صورت روزانه، امواج الکترومغناطیسی دریافت می کند شما امواج الکترومغناطیس را مواقعی که از تجهیزات الکترونیکی استفاده می کنید و نمی توانید هم کنار بگذارید، دریافت می کنید، همچنین از طریق لامپ های روشن که حتی برای یک ساعت هم خاموش نمی شود.

سر درد دارید! احساس ناراحتی می کنید تنبلی در کار و مکان های مختلف بر شما غلبه می کند... راه حل این مشکل چیست؟

یک دانشمند غیر مسلمان از اروپا تحقیقاتی شامل یافتن بهترین روش برای خارج کردن امواج الکترومغناطیسی که به بدن آسیب میرساند را انجام داد.

با گذاشتن پیشانی تان بیشتر از یک بار بر روی زمین، زمین امواج الکترومغناطیسی را تخلیه خواهد کرد این شبیه اتصال زمین به ساختمان هایی است که برخورد سیگنال های الکتریکی مانند رعد و برق با آن ها وجود دارد تا امواج از طریق زمین تخلیه شود.

آنچه این تحقیق را بیشتر شگفت انگیز می کند این است که؛ بهترین راه برای آن که پیشانیتان را بر زمین بگذارید، حالتی است که رو به مرکز زمین باشید چرا که در این حالت امواج الکترومغناطیسی بهتر تخلیه خواهد شد.!!

و بیشتر تعجب خواهید کرد که بدانید بر اساس اصول علمی ثابت شده که مرکز زمین مکه است و کعبه درست وسط زمین است بنابراین سجده بهترین راه تخلیه سیگنال ها از بدن است.

0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.