این پروژه در سال 2010 شروع شد و هم اکنون این روز ها اتومبیل های هوشمند گوگل را می تواند در خیابان های آمریکا دید که بدون دخالت انسان حرکت می کنند.

مطالب داغ: رانندگی را به گوگل بسپارید!

گوگل یکی از موتور های جستجوی بزرگ در دنیا می باشد که می توان گفت محبوبیت خود را از همین موتور جستجو پیدا کرد والبته امروز نمی توان گفت گوگل در یک زمینه فعالیت دارد و می توان رد پای این ابر کمپانی را در همه جای جای دنیای تکنولوژی دید.
از تولید سیستم عامل محبوب گرفته تا طراحی آسانسور فضا بر برای فضانوردان. یکی دیگر از زمینه هایی گوگل سعی در ورود به آن دارد راندگی هوشمند می باشد. به گونه ای که دیگر رانندگان نیازی به رانندگی نداشته باشند و آن سیستم هوشمند برای آن ها رانندگی کند به این شکل مطمئنا درصد خطا و تصادفات کمتر شده و همینطور علاوه بر آن پیشرفت تکنولوژی انسان را بی نیاز از رانندگی های طولانی و خسته کننده می کند.

مطالب داغ: رانندگی را به گوگل بسپارید!

اما خوب این سیستم باید آنقدر هوشمند بوده تا تمامی عکس العمل های افراد و دیگران را در دنیای بیرون تشخیص دهد و بهترین پاسخ را برای آن داشته باشد. بتواند به راحتی در مکان های شلوغ اتومبیل را کنترل کند و به دیگران آسیب نزند. این پروژه در سال 2010 شروع شد و هم اکنون این روز ها اتومبیل های هوشمند گوگل را می تواند در خیابان های آمریکا دید که بدون دخالت انسان حرکت می کنند. در صورتی که عابران یا دیگر وسایل نقلیه تغییر جهت دهند از برخورد جلوگیری کند , پارک دوبل را در بهترین حالت انجام دهد و ... باید دید این کمپانی تصمیم دارد کدام اتومبیل ها را مجهز به این سیستم کند.
منبع : کنجکاو
0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.