مطالب داغ: ماجرای عجیب زنی که یک مومیایی به دنیا آورد!

Lithopedion یا بهتر است بگوییم بچه سنگی، درحقیقت یک توده سنگ شده به شکل جنین زنده می باشد. اگرچه چنین شرایطی قطعا نادر و عجیب است، ولی اتفاق افتاده است.
در سال 1955 یک زن 26 ساله به نام زهرا ابوطالب برای به دنیا آوردن فرزندش به بیمارستان رفت. متاسفانه بعد از تحمل 48 ساعت درد زایمان او نتوانست فرزندش را به دنیا آورد بنابراین دکترها تصمیم گرفتند او را به بخش سزارین منتقل کنند. ترس از مرگ در حین زایمان این زن را وادار کرد به خانه اش برگردد و به فکر راحتی خودش باشد.
حال به خاطر این کار، بعد ازگذشت حدودا 50 سال او یک بچه مومیایی به دنیا آورده است. چگونه چنین چیزی امکان پذیر است؟ نگاهی به تصاویر بیندازید و این داستان مربوط به اعتقادات باستانی در مورد «بچه های خوابیده» را بخوانید.در زیر می توانید عکس های زهرا ابوطالب مادر شگفت انگیزی که یک مومیایی به دنیا آورد را ببینید.

در دنیای مدرن هرکسی می داند که چنین موردی طبیعی و ممکن است. اما افسانه مراکشی باستانی می گوید که بچه می تواند در رحم مادر بخوابد که این منجر به جادوی سفید می شود و بچه بعدا در شرایط طبیعی تر و به خوبی به دنیا می آید.
داستان زهرا به همین جا ختم نمی شود، او دوباره درد زایمان می گیرد اما 47 سال بعد! پسرش نگران شرایط مادرش شده و تصمیم می گیرد او را به متخصصین بسپرد تا ببینند منشا این دردها چیست.


مطالب داغ: ماجرای عجیب زنی که یک مومیایی به دنیا آورد!


پروفسور تایبی کوازانی اهل Rabat شک کرد که این شکم برآمده دراصل یک تومور تخمدانی حجیم باشد. بعد از چند تحقیق و بررسی اشعه های ایکس وجود یک توده سنگی در رحم زهرا را ثابت کرد. این زن دوباره به بیمارستان فرستاده شد تا بالاخره بچه 47 ساله اش را به دنیا آورد.
دکتر توده سنگی را بیرون آورده و این کودک برهنه به طور قابل ملاحظه ای شبیه یک مومیایی بود. ارگانیسم مادر به منظور محافظت از خود جنین را درون ماده دارای کربنات آهک قرار می دهد تا سیستم ایمنی بدن واکنش نشان ندهد.

0
0
0
0 نفر

2 نظر

  1. سلام علیکم
    واقعاتعجب آوره! عجبا
  2. خیلی عجیب و جالب بود .ممنون

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.