دانلود OnOne FocalPoint 2.0.9
نرم افزار کنترل تیرگی و فوکوس تصاویر

OnOne FocalPoint 2.0.9 نام نرم افزار جدید و شگفت انگیزی است که این قابلیت را برای شما فراهم می سازد تا بصورت شبیه سازی شده تیرگی و عمق قسمت مورد نظر از تصویر گرفته شده با دوربین عکاسی خود را تنظیم نمایید. به عنوان مثال شما عکس را با f/1.2 یا f/2.8 نتوانستید بگیرید که این باعث خواهد شد پس زمینه صاف و شفاف نداشته باشید. در اینجا نرم افزار کنترل تیرگی و فوکوس می تواند کمک بسزایی برای شما باشد...

به طور خلاصه اگر بخواهیم اشاره کنیم، وظیفه اصلی نرم افزار OnOne FocalPoint 2.0.9 ایجاد تمرکز بروی قسمتی از یک عکس می باشد. یعنی توسط ابزارهای موجود در برنامه قسمت های دیگر عکس که مورد نظر نیست تار و غیرشفاف خواهد شد و قسمت مورد نظر با جلوه ای خاص و واضح تر نمایان می شود. البته این کار با استفاده از الگوریتم های پیشرفته مات کردن و ابزار قلم مات سازی نواحی بسیار آسان خواهد بود.


قابلیت جالب نرم افزار این است که هم بصورت مستقل قابل اجرا می باشد و هم اینکه بصورت پلاگین در نرم افزارهایی همچون Photoshop، Lightroom و Aperture قابل استفاده است. همچنین تنظیم روشنایی، کنتراست و نور عکس و افکت گذاری های خاص از دیگر امکانات نرم افزار OnOne FocalPoint 2.0.9 می باشد. تکنیک استفاده شده در این نرم افزار یک روش در عکاسی حرفه ای با دوربین های حرفه ای می باشد.

 

 

0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.