دانلود WinLock Professional 5.37
نرم افزار محدود کردن دسترسی کاربرانWinLock Professional نرم افزار امنیتی قدرتمندی است که به شما امکان محدود کردن دسترسی به منابع کامپیوترهای مختلف را می دهد. امکانات حرفه ای این نرم افزار برای مدیران کامپیوتر و شبکه بسیار کارآمد است...امکانات نرم افزار WinLock Professional :

- انتخاب محدودیت های مختلف به صورت مجزا برای هر اکانت کاربری. شما هم اکنون می توانید تم های محافظتی مختلفی را برای هر اکانت کاربری در یک محیط چند کاربره تهیه کنید. WinLock Professional برای هر کاربر تنها محدودیت های خودش را اعمال می کند. حتی این امکان وجود دارد که تمامی فرم های WinLock Professional برای یک کاربر خاص غیر فعال شوند.- محدودیت های مربوط به اینترنت : WinLock Professional به شما امکان فیلتر کردن محتوا و فراهم کردن یک گروه از قوانین اینترنت اکسپلورر ،برای کنترل دسترسی به اینترنت را می دهد.
- کنترل والدین و فیلتر کردن محتوای وبسایت ها : این نسخه از نرم افزار نه تنها آدرس های اینترنتی را بررسی می کند بلکه تمامی صفحات وب را برای پیدا کردن کلمات ممنوع شده، اسکن می کند. بدین ترتیب شما می توانید دسترسی به وبسایت های نامناسب را در مدارس یا کتابخانه ها محدود کنید. همینطور شما می توانید به کاربر تنها امکان دسترسی به وبسایت هایی که خودتان تعیین کرده اید را بدهید. بدین ترتیب کودکان شما فقط می توانند این وبسایت ها را مشاهده کنند.
- رمزگذاری فایل داخلی. مطمئنا شما هم اطلاعات مهمی روی کامپیوتر خود دارید که می خواهید روی آن رمز قرار دهید. LockBox Wizard به شما کمک می کند تا با استفاده از الگوریتم Blowfish روی فایل های خود رمزگذاری کنید. بدین ترتیب فایل ها بدون وارد کردن رمز عبور صحیح باز نخواهند شد.


 

0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.