دانلود Password Vault Manager Professional 3.0.0.0
نرم افزار مدیریت پسوردها


Password Vault Manager نرم افزاری قدرتمند برای مدیریت تمامی پسوردها و اطلاعات مهم شما می باشد. شما با استفاده از آن می توانید شماره کارت های اعتباری، حساب های بانکی، شماره سریال ها یا کدهای دیگر را در یک پایگاه داده ایمن و مدیریت شده قرار دهید و در صورت نیاز آنها را با اعضای تیم خود به اشتراک بگذارید...امکانات نرم افزار Password Vault Manager :

- به اشتراک گذاری اطلاعات بین چندین کاربر : این نسخه از نرم افزار برای زمانی که می خواهید اطلاعات خود را با اعضای تیم یا دوستان خود به اشتراک بگذارید بسیار ایده آل است.
- ثبت وقایع اتصالات پایگاه داده ها : منبع داده های حرفه ای این نرم افزار، تمامی عملکردها روی هر ورودی را بررسی کرده و این اطلاعات را به صورت مستقیم در یک پایگاه داده های مرکزی ثبت می کند. این روش شامل تغییر، حذف و یا مشاهده هر ورودی است.
- دسترسی سریع از طریق آیکون Tray : این آیکون امکان دسترسی سریع و مدیریت ساده ورودی ها و تغییر منابع فعال اطلاعات را به شما می دهد.
- رمزگذاری تایید شده توسط دولت ایالات متحده : این نرم افزار دارای الگوریتم رمزگذاری AES است تا از فایل ها و اطلاعات مهم شما توسط آن محافظت نماید. این الگوریتم توسط دولت ایالات متحده تایید شده است.
- ضمیمه : اگر بخواهید می توانید از عملکرد ساخت ضمیمه در نرم افزار و بسیاری از انواع فایل های خروجی مانند نمودارهای شبکه، NDA ها، گزارش های وقایع، قوانین و غیره نیز استفاده کنید.
- پشتیبانی از منبع حرفه ای اطلاعات : علاوه بر منابع دسترسی اطلاعات XML و Microsoft می توانید از منابع جایگزینی مانند Amazon S3 Hosting، Dropbox، FTP، RDMO، RDMS، SQL Server و اینترنت نیز استفاده کنید.
- گروه بندی در پوشه ها : برای مدیریت ساده تر، Password Vault Manager به شما امکان مدیریت داده ها در یک گروه ( پوشه ) را می دهد.
- راهی بهتر برای مدیریت اطلاعات مهم : با پشتیبانی داخلی از ذخیره سازی و مدیریت اطلاعاتی مانند نام کاربری و رمز عبور، اطلاعات کارت اعتباری، اطلاعات بانکی، شماره سریال و کلید نرم افزارها، اطلاعات ایمیل و هر نوع سند و متن دیگر امکان مدیریت اطلاعات ضروری شما فراهم می گردد.
- وارد کردن پسووردها از نرم افزارهای مختلف شامل 1Password, DataVault ,KeePass ,LastPass, Passpack, Password Agent, Password Depot, RoboForm, SpashID.


0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.