دانلود Uniblue PowerSuite 2012 3.0.5.6
نرم افزار افزایش کارآیی سیستم

PowerSuite مجموعه نرم افزاری کامل برای افزایش کارآیی سیستم می باشد. این مجموعه با ترکیب نرم افزارهای RegistryBooster، DriverScanner و SpeedUpMyPC در یک رابط گرافیکی ، می تواند کارآیی کامپیوتر شما را به صورت محسوسی افزایش دهد...SpeedUpMyPC : نرم افزاری برای افزایش سرعت سیستم می باشد. این نرم افزار به صورت خودکار، بهترین ترکیب بندی را برای کامپیوتر و مدیریت منابع سیستم ، تخمین می زند و کارآیی بالایی را برای کامپیوتر شما فراهم می کند. شما می توانید بدین ترتیب یک سیستم پاک و سریع داشته باشید.
RegistryBooster : این نرم افزار برای بهینه سازی و پاک سازی رجیستری ویندوز طراحی شده است. با استفاده از تکنولوژی تشخیص خودکار خطاها ، RegistryBooster می تواند کلیدهای غیر معتبر، صدمه دیده یا چند پاره شده را شناسایی کرده و آنها را تصحیح کند. بدین ترتیب کارآیی و پایداری کلی سیستم شما افزایش خواهد یافت.
DriverScanner : درایورهای قدیمی می توانند مشکلاتی را برای سیستم ایجاد کنند. هرچند درایورها رایگان هستند و می توانند به صورت دستی دانلود شوند، اما پیدا کردن درایور صحیح کاری زمان بر است. پیدا کردن درایور صحیح ، دانلود و نصب آن می تواند کاری خسته کننده و البته از نطر تکنیکی ، ریسکی باشد. DriverScanner کامپیوتر شما را اسکن کرده و لیستی از درایورهایی که نیاز به آپدیت دارند را تهیه می کند.بدین ترتیب تنها با یک کلیک می توانید هر کدام از درایورها را دانلود و نصب کنید.
امکانات نرم افزار PowerSuite :
- حذف ورودی های نامعتبر از رحیستری برای کاهش خطاها و یکپارچه سازی رجیستری.
- آپدیت درایورهای قدیمی برای افزایش کارآیی سخت افزارها.
- بهینه سازی سیستم مدیریت منابع برای کاهش تاخیر.
- حذف فایل های بلا استفاده برای بازیابی فضای هارد دیسک.
- بهینه سازی تنظیمات سیستم برای افزایش سرعت.
- رابط گرافیکی کاربر پسند.
- تکنولوژی حرفه ای و دریافت گواهی نامه Microsoft Gold Certified Partner.


دانلود نرم افزار
11.5 مگابایت
www.majidakhshabi.com
0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.