دانلود Hot Alarm Clock 2.0
با استفاده از نرم افزار Hot Alarm Clock ، می توانید با موزیک یا صدای ایستگاه رادیویی آنلاین مورد علاقه خود از خواب بیدار شوید! همینطور می توانید کامپیوتر خود را برای اجرای نرم افزارهای مختلف یا باز کردن وبسایت ها در زمانی معین تنظیم کنید...
نرم افزار آلارم و یادآوریتنظیمات فراوانی برای انواع زنگ های هشدار در Hot Alarm Clock وجود دارد که انعطاف و قابلیت های شخصی سازی نرم افزار را بالا می برند. تنظمیات آن بسیار ساده است ، اما اگر می خواهید چندین زنگ هشدار مختلف و پیچیده تنظیم کنید تا شما را در روزهای مختلف هفته با تاریخ های مشخصی در ماه بیدار کنند، باید کمی دقت کنید. نرم افزار کاملا منعطف طراحی شده است و شما می توانید به خوبی از تنظیمات حرفه ای آن بهره ببرید.
چندین یادآور جشن تولد در Hot Alarm Clock وجود دارد که کاملا حرفه ای عمل کرده و شما را از روزهای تولد دوستان و خانواده تان آگاه می کند.

پشتیبانی از فرمت های صوتی MP3/WAV/OGG/AIFF به شما این امکان را می دهد که موسیقی مورد علاقه خود را به عنوان زنگ بیدار باش انتخاب کنید. همچنین شما می توانید یک ایستگاه رادیویی اینترنتی را برای اینکار برگزینید. افزایش سطح صدای زنگ ها به صورت مرحله به مرحله می تواند شما را به آهستگی از خواب بیدار کند. اگر شما کامپیوتر خود را شب ها روی Sleep می گذارید، Hot Alarm Clock به شما کمک می کند که در زمانی معین کامپیوتر را از حالت Sleep خارج کنید و بعد از اتمام کار مورد نظر به صورت خودکار دوباره به همان حالت Sleep برگردانید.
امکانات نرم افزار Hot Alarm Clock :
- روشن کردن کامپیوتر از حالت Sleep.
- فعال کردن صدا و قابلیت Fade In.
- انواع پوسته برای رابط گرافیکی نرم افزار.
- پشتیبانی از ویندوزهای Windows 2000,Windows XP,Server 2003,Vista,Server 2008, 7 (32 bit),Windows 7 (64 bit).


دانلود نرم افزار
8.48 مگابایت
www.majidakhshabi.com
0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.