دانلود WinAVI Video Converter 11.5.1.4360 Final
سریعترین نرم افزار تبدیل فرمت ویدیو


به جرات می توان گفت WinAVI Video Converter سریعترین نرم افزار تبدیل فرمت ویدئو می باشد. زمانی که شما می خواهید یک فیلم را با دیگران به اشتراک بگذارید ، WinAVI Video Converter می تواند به شما در ساخت فیلم با کیفیت و با حجم مناسب کمک شایانی کند...این نرم افزار دارای موتور فشرده سازی AV ،ساخته شرکت ZJMedia است. سرعت بی نظیر آن می تواند در وقت شما صرفه جویی کند. کیفیت بسیار بالای ویدئو و صدای دالبی را در ویدئوهای خروجی این نرم افزار خواهید داشت. موتور فشرده سازی AV ، یکی از سریعترین موتورهای تبدیل فرمت ویدئو می باشد که می تواند با کیفیت و سرعت بسیار بالا ، انواع فرمت های ویدئویی را تبدیل کند. با استفاده از WinAVI Video Converter کیفیت فیلم نهایی مانند فیلم اصلی خواهد بود.
پشتیبانی از تمامی فرمت های محبوب از مهمترین ویژگی های WinAVI Video Converter است.این نرم افزار تقریبا از تمامی فرمت های ویدئویی محبوب شامل AVI/DVD/VCD/SVCD/MPEG1/MPEG2/WMV/RM/ASF/DivX/Xvid و QuickTime MOV و حتی فرمت محبوب SWF نیز پشتیبانی می کند.
رابط گرافیکی نرم افزار بسیار کاربرپسند طراحی شده است تا هر کسی بتواند به راحتی به تمامی امکانات آن دسترسی داشته باشد. تمام کاری که کاربر باید انجام دهد، کلیک بر روی منو و انتخاب تنظیمات دلخواه خویش است. روند تبدیل فرمت ویدئو نیز به سهولت و کاملا روان اجرا می شود. استفاده از WinAVI Video Converter برای کاربران عادی و همینطور کاربران حرفه ای بسیار مناسب است.

امکانات نرم افزار WinAVI Video Converter :
- تبدیل AVI به DVD / MPEG / VCD / MPG.
- تبدیل فرمت Flash SWF.
- تبدیل تمامی فرمت ها به MPEG1/2, VCD, SVCD, DVD و رایت روی VCD / SVCD / DVD.
- تبدیل تمامی فرمت ها به AVI/WMV/RM/ASF/Divx/Xvid.
- تبدیل فرمت Quicktime MOV.
- کد کننده صوتی با کیفیت Real Dolby AC3.
- رایت روی VCD/SVCD/DVD.
- کیفیت فوق العاده صوت و تصویر.
- رابط گرافیکی ساده.
- گزینه پیش نمایش ویدئو به صورت همزمان.
- گزینه خاموش شدن خودکار کامپیوتر بعد از اتمام عملیات.


دانلود نرم افزار
www.majidakhshabi.com
19.5 مگابایت

 

0
0
0
0 نفر

0 نظر

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.